• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Sokféle programot tervezünk a növényezés köré, de bővebben majd később.

A héten úgy néz ki végre nekieshetünk az akváriumok berendezésének. Szóval lassan, de haladnak a dolgok. ;)
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Szerintem mindenki izgatott és kíváncsian várja :)
Amint lehetséges mi repülünk is oda :) :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Viktor!

A február 1-et tartani fogjátok, mert akkor úgy szervezek programot :)
Nem terveztek akvakertész fórumos akiberendezést? Ha igen, akkor jelentkezem és megyek. A címet sem kell megmondanotok, mert Sherlock (azaz én) már mindent lenyomozott, kérded csak Nigrót :) amúgy azóta is tartom a titoktartási fogadalmamat :)
Komolyan nagyon izgatottan várom a megnyitót, kell úgyis új talajt, meg pár követ vennem :)
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Szerény 300 cserép növényt rendeltünk a demo akváriumokba legkésőbb pénteken meg is érkezik. Talán nem is hangzik olyan extrémnek, azért 70 cserép HC korrekt ültetése kíván némi türelmet. ;) És akkor még glosso, parvula és a többi előtéri növényke, amit hasonlóan módszeresen kell lehetőleg szálanként leszúrni még ott vannak. Bár a több tucat moha kötözgetése is egy jó elfoglaltság.

Hétvégén remélhetőleg belecsapunk a berendezőpartiba. Nem is gondolná az ember de elég extrém feladat ennyi akváriumot szépen berendezni. Akkor is ha hárman vagyunk rá.

Tegnap kb. 1 órán át hordtam fel a raktárból a talajokat ezekhez az akváriumokhoz. Pedig a dekorkavics és homokok még kint sincsenek. Ez pusztán a talaj táptalaj kombó volt. :shock:

Közben a növénytankok végre a helyükre kerültek. Amint megérkezik az ültető tálca feltöltjük finomságokkal.

Február 1 csúszik kicsit a beszállítók miatt. De február 7. vagy február 14. már sanszos lehet. Sajnos nem rajtunk múlik, de lassan helyére kerül minden elem.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Ne haragudj, de nem tudlak érte nagyon sajnálni titeket :lol: :D
Sok sikert a berendezéshez, remélem naplóztok is, vagy megint egy élő videó a telepítésnél nagyon adná :p
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

dekalabda00 said:
Ne haragudj, de nem tudlak érte nagyon sajnálni titeket :lol: :D
Sok sikert a berendezéshez, remélem naplóztok is, vagy megint egy élő videó a telepítésnél nagyon adná :p

Hát ez ilyen monstre partinak néz ki. Most képzeld el, 1 nanóval 3-4 órát tököltünk anno. Itt meg 3*30, 240, 240, 180, 180, 60 litert kell berendezni ;)

Tényleg azt nem is mondtam még, Sedona is bekerült, a pultot díszíti a boltban. :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

viktorlantos said:
Február 1 csúszik kicsit a beszállítók miatt. De február 7. vagy február 14. már sanszos lehet.

Ha február 14-e lesz, az asszonyt meglepem valentin napra egy Green Aqua megnyitóval :lol: :lol: :lol:

Részemről örülnék, ha hétvégén lenne, hétközben elég necces meló után kibattyogni Zuglóból.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Fúú már rég voltam ilyen izgatott :D Az a sok demo akvárium és még a sedona is !! Lehet kisem bírom a nyitásig :evil: :D Tényleg remek volna ha a berandezésrol , a sok novényrol a sok talajról képeket készítenétek :thumbup: És még ha a canon-t egy sarokba beállítanátok videózni majd a gyorsított videót megosztanátok velunk az már szavakba se tudom foglani :lol: Nagyon szeretem az ilyen jellegu dolgokat és azthiszem ezzel nem cska envagyok így ! :wave:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Hát most nem irigyellek titeket :D Azért ínhüvely gyulladást ne kapjatok ;) Sok képet kérünk :thumbup:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Grandiózus meló! A HC ültetést be nem vállalnám semmi pénzért. Biztos hogy meglágyulnék a meló végére... Lehet valahol ezt kínzásnak is használják.... Ültess be 70 cserép HC-t szállanként! :D :lol: :clap:
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Ha esetleg nem bírjátok a melót, és már kiugrott a szemetek, szívesen segítek mohát kötözni, meg növényt ültetni, csak szóljatok, és vasárnap reggel repülök hozzátok:lol:

A február 6-i vasárnapi megnyitónak a munkaadóim is jobban örülnének, mert itt elég nehéz szabit kisírni!
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Ha hétköznap lesz, akkor kilőve,hogy ott leszek. :( Tuti nem én vagyok az egyetlen vidéki,akinek nem jó.Hétvégén jobban mozgatható bárki.
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Ma megjött az első Tropica szállítmány, így a nap nagyjából ekörül forgott. Növénytárólók beüzemelése, CO2 rendszerek és Balázs berendezte a nagy sziklás akváriumát.

A hátam leszakadt a kb 50. brasiliensis cserép előkészítésétől, de a végeredmény legalább jó lett. :thumbup:
Holnap folyt köv. Jöhetnek a 180l-es akik.

Kis ízelítő azoknak, akik szeretnek leskelődni. ;)

Ati pózol a növénytankok felett. Természetesen az új ADA pólóban ;)

5373219717_259bcc369e_o.jpg


Talaj most töltődik..

5373819136_dc517953fa_o.jpg


Közel a finish. Jöhetnek a növények...

5373219829_1cb33d4501_o.jpg


Brasiliensis jó sűrű...

5373819556_3d026077d7_o.jpg


..Persze ennek ára volt. Kb 2.5 órán át készítettem elő a töveket :angel:

5373220097_2b9b8c68ff_o.jpg
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Nagyon baba lessz az akva!! :D Látni hogy nem 5 perc alatt lett megtervezve a kovek elrendezése! Ennyi szikla nemrepesztheti meg az akvárium alját ???
 
Re: Green Aqua bolt - építés folyamatban

Régen izgultam már ennyire. Nagyon várom, hogy milyen lesz a végeredmény. Akár a boltra gondolok, akár az akváriumokra. A képeket nézegetve nekem is kedvem támad alkotni! :D Hajrá!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére