• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
öntudatra ébredt a gép. jön a skynet. :) :nailbiting:

automatikusan átméretez mindent 1600 pixelre. ami általában mindig jó, de ha kis képet teszel fel akkor nem annyira :)
Zsir.
Jut eszembe ha mar skynet. Na mi jon Budapestre forgatni nyaron??
Bezony bezony: Terminator. [emoji41]
Bocs az offert de ha skynet akkor skynet. [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Zsir.
Jut eszembe ha mar skynet. Na mi jon Budapestre forgatni nyaron??
Bezony bezony: Terminator. [emoji41]
Bocs az offert de ha skynet akkor skynet. [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

Lesznek még benne igazi színészek? :)

Már nem is tudom hanyadik rész, de valamiért az első rész VHS minőségű képei égtek be az agyamba azzal a nyomi narrációval, ami annak idején minden filmen volt :)
Azért kivi leszek! Ezek szerint ti építitek a díszleteket stb? Egy kósza GA matrica valamelyik menő gépember vállára mondjuk a végső nagy csatában? hmm? Nem?..... na jó csak rápróbáltam :) :)
 
Lesznek még benne igazi színészek? :)

Már nem is tudom hanyadik rész, de valamiért az első rész VHS minőségű képei égtek be az agyamba azzal a nyomi narrációval, ami annak idején minden filmen volt :)
Azért kivi leszek! Ezek szerint ti építitek a díszleteket stb? Egy kósza GA matrica valamelyik menő gépember vállára mondjuk a végső nagy csatában? hmm? Nem?..... na jó csak rápróbáltam :) :)
Lesznek még benne igazi színészek? :)

Már nem is tudom hanyadik rész, de valamiért az első rész VHS minőségű képei égtek be az agyamba azzal a nyomi narrációval, ami annak idején minden filmen volt :)
Azért kivi leszek! Ezek szerint ti építitek a díszleteket stb? Egy kósza GA matrica valamelyik menő gépember vállára mondjuk a végső nagy csatában? hmm? Nem?..... na jó csak rápróbáltam :) :)
Nem is olyan rossz ötlet Viltor:D Hátha sikerül rábeszélni Henriket:D
 
Pedig egyre több nanoban szerepel, csak ott épp telenyomják mohával lombkoronaként!

CO nélkül is ennyit fejlődtek volna a növények?
A gyári szűrőkazetta meddig fogja még bírni? Nálam mindig azért került ki, mert túl hamar koszolódott, 1 hónap után alig volt flow.
 
Nah a giccs után egy picit más... :)

A dolog margójára. A ruby tetra az egyik olyan hal, ami felett a legtöbben elsiklanak. Talán a boltban is csak nekem a kedvencem :)
Persze ha megnézel egy ilyen kifejlett példányt teljes pompájában.... nagy kár, hogy most épp nincs a boltban :)

39967190604_25ce62af25_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

39782132665_00121ff2a2_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

39967189004_cb8f2daca3_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

39967187884_ab707fe1b7_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

26805827438_248fff062a_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

39782124625_c8795de788_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

És az utolsó fotó színészek nélkül. Mert annyira tetszett ez a részlet. :)

39782122305_4a8cf597cb_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére