• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Sziasztok egy gyors, kérdés?
Láttam nálatok néhány korábbi akvárium fotóját kinyomtatva, keretezve a falon. Hol érdemes nyomtattatni őket? Random helyekről nem akarok rendelni, a jól bevált minőségi érdekelne.
Előre is köszi!
 
Amikor a srácok shoppingolnak :D

Nem tudom ki csinálta a castingot, de borzalmas a szereposztás! 🤢
Nálam alkalmasabb Beginnert keresve sem lehet találni. :cool:
Ja, és nőből vagyok, és mint tudjuk a gyengébbik nem sokkal fejlettebb vásárlóizmokkal rendelkezik. :p

De komolyra fordítva a szót, bitang büszke vagyok Rád, @danyi03 ❣️
Hatalmas utat tettél meg a Fukada WS óta: sokkal magabiztosabb vagy, laza, mint a Riga lánc. Ennek a legékesebb bizonyítéka, hogy szemrebbenés nélkül illesztesz humort a mondandódba.
 
Utoljára módosított:
Kérdés:
Mivel az ADA változtatott a tápok elnevezésén (kérdés, hogy csak azokon?), lehetne-e egy olyan vidit készíteni, hogy mont pl. a Green Brighty Special Shade-nek melyik tápjuk felel meg?
Régen volt a Green Brighty Step 1, 2 és 3. Most?

Nézegettem az ADA oldalát, de nem lettem okosabb, sőt, inkább összezavart.
Sajnos a Websop termékleírásai még mindig sablonosak, így azzal nem jutottam előrébb.
 
A héten egy komolyabb berendezés alapjait tettük le....

BRAZIL STÍLUSÚ verseny-akvárium építés | 1. rész - a berendezés, az alapok

Ez egy olyan setup, ami egy Adam Paszczela WS-ért kiált. Európában senki nem műveli jobban, mint Adam.
Kérlek Benneteket, vegyétek fontolóra. 🙏 Szebb napok várnak ránk, és eljön az idő, amikor újra megtölthetjük a galériában felállított nézőteret. :)
 
Back
Oldal tetejére