• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Pedig jó lenne. Csak az egyébként szót kevesebbszer használd. ;)
Ez építő jellegű megjegyzés volt. 👍
Amikor az ember lámpalázas egy szereplés miatt, vagy nem napi rutinnal rendelkező előadó (pl. tanár), akkor sokszor keresi az "izé" szópótló szó helyett használható szavakat. Ilyen szavak a "gyakorlatilag", "máskülönben", "egyébként" stb. Nagyon koncentrálni kell ahhoz, hogy ezt elkerüljük. Nehéz dolog.
De, ha az előadás tartalma annyira érdekes, színvonalas, mint a szóban forgó műsor, akkor az ember szinte észre sem veszi, mert a lényegre figyel. ;)
 
Ez építő jellegű megjegyzés volt. 👍
Amikor az ember lámpalázas egy szereplés miatt, vagy nem napi rutinnal rendelkező előadó (pl. tanár), akkor sokszor keresi az "izé" szópótló szó helyett használható szavakat. Ilyen szavak a "gyakorlatilag", "máskülönben", "egyébként" stb. Nagyon koncentrálni kell ahhoz, hogy ezt elkerüljük. Nehéz dolog.
De, ha az előadás tartalma annyira érdekes, színvonalas, mint a szóban forgó műsor, akkor az ember szinte észre sem veszi, mert a lényegre figyel. ;)
Nekem azért ütötte meg a fülem, mert én is indokolatlanul sokat használom. Sok kritikát is kapok a családomtól az egyébként szó miatt.
 
Nekem azért ütötte meg a fülem, mert én is indokolatlanul sokat használom. Sok kritikát is kapok a családomtól az egyébként szó miatt.
Most hogy újranéztem és csak erre figyeltem, tényleg nagyon sokat mondtam. Eskü eddig fel sem tűnt! :)
De legtöbbször nem az “izé” helyett használom, csak amikor a beszélgetés fővonala mellett, mintegy “zárójelben” jegyzek meg valamit. Figyelni fogok rá!
 
Back
Oldal tetejére