• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Hosszú évek óta hibátlanul üzemel mindegyik ilyen Dennerle szett az Aquario rendszerrel. A berendezett akváriumok, lámpával együtt kb. 80-100 ezer forint körül szoktak elkelni.
Jol hangzik egyszer lehet kiprobalom, ha valahogy sikerul kieszkozolnom meg egy akvariumra engedelyt :)
Az ar igy par ev perspektivajabol egeszen jol hangzik.
 
Volt egy Bolbitis XL az egyik növénytárolóban. Jelentem megtaláltuk a helyét 😃

Nagyon klassz kis scape, nekem a bonsai nem a szivem csucske, de a korulotte levo agyas popec lett. Raadasul annyira surun van ultetve, hogy gyakorlatilag kesz is :D

En is tettem egy ilyen bolbitist a 60p-be. Haaat nem tudom. Eredetileg difformist szerettem volna, de cserepesben nem volt a zseles meg inkabb tunt mohanak es fel eves projektnek mint hasznalhato novenyanyagnak. 3 honap alatt hatalmasra nott, a levelei elerik a felszint. Ez a darab szerintem par honap alatt betolti az akvariumot. Ezt is kitettetek a galeriaba? Erdekes lenne latni hogy alakul.
 
A fenti fotó azt hiszem 2 hetes állapotában készült. Bolbit majd elég gyakran ritkítani kell. Direkt nem akartam volna a kicsit (difformist) használni, mert egyrészről sokkal problémásabb növény (az első időkben szörnyen tud kinézni) másrészről nagyon lassú és ha még ennek ellenére is ezt választottam volna, most épp nem elérhető egyik kertészetnél sem :ROFLMAO:
 
A fenti fotó azt hiszem 2 hetes állapotában készült. Bolbit majd elég gyakran ritkítani kell. Direkt nem akartam volna a kicsit (difformist) használni, mert egyrészről sokkal problémásabb növény (az első időkben szörnyen tud kinézni) másrészről nagyon lassú és ha még ennek ellenére is ezt választottam volna, most épp nem elérhető egyik kertészetnél sem :ROFLMAO:
No igen, az segit a valasztasban :D
 
Direkt nem akartam volna a kicsit (difformist) használni, mert egyrészről sokkal problémásabb növény (az első időkben szörnyen tud kinézni) másrészről nagyon lassú és ha még ennek ellenére is ezt választottam volna, most épp nem elérhető egyik kertészetnél sem :ROFLMAO:
Én meg nem győzöm vagdalni a B. heterolicta difformist, mert szinte szalad.
De jó lenne tudnom, hogy mit tudok, amit Te nem, @viktorlantos . 🙈
 
Február környékére nevelhetnél nekem egy bokrot. :D Meg mutathatnál egy képet róla.:love:
Nehéz képet lőni, mert hátul van a Bölcsőben.
De @star67 és @evavigh és még sokan mások a tanúim, hogy brutális dzsungel.
Talán ezen a képen a tükröződésből látszik, hogy gyakorlatilag betölti a bal hátsó sarkot, és már meghódította a jobboldali kő csúcsát is.
Oho FULL.jpg
 
Utoljára módosított:
Nagyon klassz kis scape, nekem a bonsai nem a szivem csucske, de a korulotte levo agyas popec lett. Raadasul annyira surun van ultetve, hogy gyakorlatilag kesz is :D

En is tettem egy ilyen bolbitist a 60p-be. Haaat nem tudom. Eredetileg difformist szerettem volna, de cserepesben nem volt a zseles meg inkabb tunt mohanak es fel eves projektnek mint hasznalhato novenyanyagnak. 3 honap alatt hatalmasra nott, a levelei elerik a felszint. Ez a darab szerintem par honap alatt betolti az akvariumot. Ezt is kitettetek a galeriaba? Erdekes lenne latni hogy alakul.
A fenti fotó azt hiszem 2 hetes állapotában készült. Bolbit majd elég gyakran ritkítani kell. Direkt nem akartam volna a kicsit (difformist) használni, mert egyrészről sokkal problémásabb növény (az első időkben szörnyen tud kinézni) másrészről nagyon lassú és ha még ennek ellenére is ezt választottam volna, most épp nem elérhető egyik kertészetnél sem :ROFLMAO:
Üdv! Rendszabályozható a bolbi, tépkedtem már itt a fán is. Érdemes "kifésülni", s legyen áramlás amennyi lehet. Figyelek rá, oszt' látjátok majd 🧐🤘🤘
 
Egy kis segítségért fordulok hozzátok :)

Dolgozunk egy új alga guide videón és eszünkbe jutott, hogy rendeznénk egy alga szépségversenyt is közben.
Ha van gyönyörűséges alga fotód, videód, amiért eddig mindig kicsúfoltak :) most itt az idő, hogy teljes pompájában megmutasd a nagyvilágnak!

A szépségeket ide tudjátok küldeni:
sendyouralgae@gmail.com
határidő okt 31!

Köszi mindenkinek, aki részt vesz a játékban :)

Ki lesz az idei Miss Algae Universe? 😂
volt olyan állat (rajtam kívül) aki küldött képet?
 
Back
Oldal tetejére