• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Tegnap én is beugrottam egy rövid replenisre/ért, de csak csukott szemmel, hogy ne halljam a marasztaló szirének énekét. :D
Kintről egy sima kerítés mögött megbúvó épület benyomását kelti. Simán elhajtottam volna mellette, ha nem veszem észre az épp ebédelni induló Nigrot és Matyit. Úgyanakkor belülről már a félkészültség állapotában is igen impozáns, simán beszélnék róla szuperlativuszokban, ha tudnám mik is azok. [emoji14]
A polcok már most is dugig, a Replenisht gyakorlott szemmel is keresni kell. A csapat láthatólag kávéval jól tuningolt. Az elmúlt napok ellenére mindenki sürög-forog, ráadásul valaki mindezt fejjel egy akváriumban. A haltároló még készül, de már lakják. A dekorokon sehol egy hókupac. Na ja. A zárt tér előnye. A régi üzlet pár berendezett akvárium formájában igyekszik átmenekíteni magát. A középső udvar mindenhonnan jól látható. Talán az üzlet dísze lesz majd. Elrohanok a növénytároló mellett, köszönök. Valaki utánam szól, remélem fizettem. Kint vagyok. Hogy is mondja kedvenc filmszínész kormányzónk, minden filmjében? :)

Na tessék itt az első negatívum: annyi a termék, hogy nem találod ami kell neked. :D Fúúúj

Kellenének táblák mint a tesoban a sorokra: egyszikűék, évelők, bibések, pirosak, kék. :) Lesz tolható bevásárló kosár? Lehetőleg akvárium magasságban ütközzenek. ;)

Szombaton megyek ki mert elfogyott a micmac és kellene még Montecarlo, egy egész doboznyi. Én nem fogok lacafacázni ha nem találom meg 2 perc alatt bekeményítek és tovább keresem.
 
Na tessék itt az első negatívum: annyi a termék, hogy nem találod ami kell neked. :D Fúúúj

Kellenének táblák mint a tesoban a sorokra: egyszikűék, évelők, bibések, pirosak, kék. :) Lesz tolható bevásárló kosár? Lehetőleg akvárium magasságban ütközzenek. ;)

Szombaton megyek ki mert elfogyott a micmac és kellene még Montecarlo, egy egész doboznyi. Én nem fogok lacafacázni ha nem találom meg 2 perc alatt bekeményítek és tovább keresem.

Annyi kérésünk van, hogy Cipo-ben gyere, hogy megismerjünk :p:D:D
 
Kellenének táblák mint a tesoban a sorokra: egyszikűék, évelők, bibések, pirosak, kék. Lesz tolható bevásárló kosár? Lehetőleg akvárium magasságban ütközzenek.
Az a vicc, hogy vannak ilyen táblácskák és nagyon ötletes, meg segített megtalálni, merre menjünk :) Tolható kosárból csak egyet láttunk a nagy növényes tank mellett, de az valszeg nem a vásárlóknak volt ott, mert abba egy 90-es aki is simán elfért volna szekrénnyel együtt :joyful:
 
Az a vicc, hogy vannak ilyen táblácskák és nagyon ötletes, meg segített megtalálni, merre menjünk :) Tolható kosárból csak egyet láttunk a nagy növényes tank mellett, de az valszeg nem a vásárlóknak volt ott, mert abba egy 90-es aki is simán elfért volna szekrénnyel együtt :joyful:
Lelkes vásárlóknak jó lehet. :D
 
upload_2018-5-3_17-46-23.png

Az első visszajelzések alapján kicsit nehézkes megtalálni az új helyet.... :( Sajnos még a táblák nyomdában. Addig is pár kép, hogy könnyebb legyen megtalálni.
A Borszék köz felől kell megközelíteni a Major köz-t. A sarkon a tábla Major köz 6-10 van kiírva, de ez senkit ne zavarjon, a 12 is itt van.... o_O

upload_2018-5-3_17-50-27.png


Bal kéz felé a kapun be kell hajtani a telepre és már meg is érkeztél ;)

upload_2018-5-3_17-53-17.png

Hamarosan lesz tábla is remélem .... ;)
 
Utoljára módosított:
Aki nem találta meg a helyet, nem stalkerkedett eleget a Google maps-ben. : P Azért én is megijedtem kicsit az ajtónál, valamiért nagy GA-s logót vártam, mint a látványterven volt, pedig gondoltam, hogy nem az ajtómatricával fogjátok kezdeni. : )
 
Táblák, ablakfóliák és hasonlók sajnos nyomásra várnak. Az ok egyszerű, a UPC nem képes előre kiadni a telefonszámunkat az új digitális vonalra, csak ha bekötik a vonalat. XXI. század, hurrá. A telefonszám meg kell a táblákra, így várakozóállás van. Remélhetőleg jövő hét végére minden ki lesz táblázva, addig kicsit keresgélős, de legalább van valami kaland :)
 
Na igen, és ugyis csak először keresgél az ember. Utána az autó magától is oda fog találni.:)
Mai napon én is kijutottam, hát tényleg nem túlzás amiket olvasok.
Egy nagy gratuláció az egész csapatnak!
Nagyon szép az egész bolt, és egyre szebb lesz ahogy haladnak vele.
Most már csak nekem kell valahogy a számlát megmagyarázni otthon.(n)
 
Sziasztok.
Tényleg kicsit nehézkes volt odatalálni gyalogosan(2× indultam rossz irányba), de többet ez nem lesz probléma. Nagyon szép az üzlet, biztosan hamar belakjátok majd. Kíváncsi leszek a kocka akváriumokba mit sikerül majd alkotnotok. Óriási lehetőségek nyíltak meg számotokra ezzel az új hellyel. Hajrá!! (y)Csak egy Eheim skimet akartam venni, de még pár növényt vettem ráadásnak. Az a kis belső udvar is nagyon klassz. Sok sikert, szép lesz nagyon.:)
 
View attachment 54677

Az első visszajelzések alapján kicsit nehézkes megtalálni az új helyet.... :( Sajnos még a táblák nyomdában. Addig is pár kép, hogy könnyebb legyen megtalálni.
A Borszék köz felől kell megközelíteni a Major köz-t. A sarkon a tábla Major köz 6-10 van kiírva, de ez senkit ne zavarjon, a 12 is itt van.... o_O

View attachment 54678


Bal kéz felé a kapun be kell hajtani a telepre és már meg is érkeztél ;)

View attachment 54679

Hamarosan lesz tábla is remélem .... ;)
Gratula nektek, hamarossan odaérek! :ROFLMAO:
nem sokat kellene gyalogolnom ha itt székelnék:D gyalog.jpg
 
A véletlen úgy hozta, hogy fél nap szabim lett és ha már szabi irány az új bolt. Google maps simán elvitt az ajtóig, probléma nem volt.

Valaki itt fentebb írta a pánikrohamot fura, hogy nekem sosem volt ilyen, de hirtelen elfogott a mindenki engem néz szorongató érzés, mindezt úgy, hogy senki nem volt a hatalmas előtérben csak Viki haját láttam a monitor mögül.

A hely tényleg mesés bár a képek itt a topicba remekül visszaadják, így igazából minden részét ismertem.

Van akvakertész mosdó. Coool.(y) Törökbálinton 20 perc kőpakolászás után mindig belopóztam lent kezet mosni, mert a kormányt úgy nem fogom meg. Remek dolog!!!

Ez már nem az a hely ahol Viki elmegy hátra csövet vágni miközben Ő a pénztáros. Ezekre valamit ki kellene találni.

Most már tudom @Nigro miért fúrta a polcok közepét lukasra. Minden akva lukas a hátsó szobában. Srácok tudtátok? Ott kifolyik a víz. :eek:

Megváltozott az 1000-es Micmac doboza. Sokkal jobb. Megfoghatóbb és kisebb helyet foglal. :) Ez kimondottan saját tervezés vagy valaki ajánlotta?

Annyira nagy a hely, hogy a sok termék elveszik a térben, úgy érezni nincs semmi a boltba, pedig van.

Pulttal szemben van egy kép a falon japánul, egy szót se érteni belőle. Egy magazin egyik kivágott oldala. Az jelent valamit számotokra vagy csak egy placeholder?

Kaptam ajándékba egy posztert. Úgy örültem neki mint 95-ben amikor a (PC) Guruból szedtem ki a posztert. Elképzeltem, hogy mindegy milyen stílusú akva lesz kirakom a munkahelyemen. Jó lesz egy kis zöld a szembe falon. Hatalmas csalódás volt felbontani. Egy teljesen fekete plakát középen egy zöld csíkkal. Most egy fél évig tuti morci leszek az ADA-ra.:devil:
 
A véletlen úgy hozta, hogy fél nap szabim lett és ha már szabi irány az új bolt. Google maps simán elvitt az ajtóig, probléma nem volt.

Valaki itt fentebb írta a pánikrohamot fura, hogy nekem sosem volt ilyen, de hirtelen elfogott a mindenki engem néz szorongató érzés, mindezt úgy, hogy senki nem volt a hatalmas előtérben csak Viki haját láttam a monitor mögül.

A hely tényleg mesés bár a képek itt a topicba remekül visszaadják, így igazából minden részét ismertem.

Van akvakertész mosdó. Coool.(y) Törökbálinton 20 perc kőpakolászás után mindig belopóztam lent kezet mosni, mert a kormányt úgy nem fogom meg. Remek dolog!!!

Ez már nem az a hely ahol Viki elmegy hátra csövet vágni miközben Ő a pénztáros. Ezekre valamit ki kellene találni.

Most már tudom @Nigro miért fúrta a polcok közepét lukasra. Minden akva lukas a hátsó szobában. Srácok tudtátok? Ott kifolyik a víz. :eek:

Megváltozott az 1000-es Micmac doboza. Sokkal jobb. Megfoghatóbb és kisebb helyet foglal. :) Ez kimondottan saját tervezés vagy valaki ajánlotta?

Annyira nagy a hely, hogy a sok termék elveszik a térben, úgy érezni nincs semmi a boltba, pedig van.

Pulttal szemben van egy kép a falon japánul, egy szót se érteni belőle. Egy magazin egyik kivágott oldala. Az jelent valamit számotokra vagy csak egy placeholder?

Kaptam ajándékba egy posztert. Úgy örültem neki mint 95-ben amikor a (PC) Guruból szedtem ki a posztert. Elképzeltem, hogy mindegy milyen stílusú akva lesz kirakom a munkahelyemen. Jó lesz egy kis zöld a szembe falon. Hatalmas csalódás volt felbontani. Egy teljesen fekete plakát középen egy zöld csíkkal. Most egy fél évig tuti morci leszek az ADA-ra.:devil:
Csovagas es hasonlok ki vannak talalva csak nem lettek kesz idoben, de gondoltuk ettol meg azert kinyitunk :)

Micmac flakon teljesen veletlen az elozo tipust megszuntette a gyarto es ezt tudtak ajanlani helyette. Ami kellemetlen hogy kozben ezt is megszuntettek ugyhogy a kovetkezot meg nem tudjuk milyen lesz. Persze kertem, olyat ajanljanak az eredeti helyett, ami sokaig lesz, ennek fel eve es mar nem rendelheto az alternativa sem...

Japan szovegekkel tele a bolt, ezek mind rolunk szolo vagy valamilyen modon a bolthoz kapcsolodo cikkek, foleg az ADA aqua journalbol.
 
Micmac flakon teljesen veletlen az elozo tipust megszuntette a gyarto es ezt tudtak ajanlani helyette. Ami kellemetlen hogy kozben ezt is megszuntettek ugyhogy a kovetkezot meg nem tudjuk milyen lesz. Persze kertem, olyat ajanljanak az eredeti helyett, ami sokaig lesz, ennek fel eve es mar nem rendelheto az alternativa sem...

visszük a flakont és újratöltitek :)
 
Szabad kérdeznem, hogy mikor lenne érdemes felmennem Pestre, mikor teljesen be van rendezve az üzlet és a rendszeresen tartott élővilágból is minden van készleten? 7-8 óra vonat, úgyhogy nem igazán tudok pár nappal később beugrani, ha éppen nincs valami.
 
Back
Oldal tetejére