• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Építettünk három mini terráriumot a DOOA NEO GLASS AIR lebegő üvegeivel

Ezen a héten a mini terráriumokat vettük elő. A DOOA Neo Glass Air lebegő üvegei tökéletes alapot adnak arra, hogy valami természeteset építsünk benne. Egy erdei részlet, egy miniatűr dzsungel vagy egy apró hegyi táj? Rendkívül könnyen megépíthető és különleges dekorációt ad bármilyen térnek. Nézd meg, hogyan épít Atti, Tomi és Viktor ezekben a mini üvegekben.

Hogy tetszik a végeredmény? Szívesen építenél te is valamit? Írd meg a kommentben!

Köszi Srácok!
Ez most sokkal jobban átjött mint a múlt heti.
A hetem legnyugodtabb negyed óráján vagyok túl. 😌
 
Építettünk három mini terráriumot a DOOA NEO GLASS AIR lebegő üvegeivel

Ezen a héten a mini terráriumokat vettük elő. A DOOA Neo Glass Air lebegő üvegei tökéletes alapot adnak arra, hogy valami természeteset építsünk benne. Egy erdei részlet, egy miniatűr dzsungel vagy egy apró hegyi táj? Rendkívül könnyen megépíthető és különleges dekorációt ad bármilyen térnek. Nézd meg, hogyan épít Atti, Tomi és Viktor ezekben a mini üvegekben.

Hogy tetszik a végeredmény? Szívesen építenél te is valamit? Írd meg a kommentben!

Arohamsisakoséletbe!
Annyira relax volt az egész, hogy laza lettem, mint a Riga lánca.

Miért?
- A háromból két Made In Hungary Scaper Matuzsálem együtt, egy vlogban! :love:
- Minden növénynek, dekornak, sötöbö. megjelenítettétek a nevét.
- Kénytelen vagyok módosítani korábbi hsz-met: mindháromnak vállalom a pótmamaságot. De csak dedikáltakat. :D

@Nigro @danyi03 @viktorlantos tegyétek a szívetekre a kezeiteket, mikor volt utoljára, hogy így, együtt építettetek? (Állj! Niigata WS nem ér.)
És csak, mert kíváncsi vagyok: a különböző méretű üvegeket a szőrtüszők száma alapján osztottátok ki egymás között? :ROFLMAO:
 
Építettünk három mini terráriumot a DOOA NEO GLASS AIR lebegő üvegeivel

Ezen a héten a mini terráriumokat vettük elő. A DOOA Neo Glass Air lebegő üvegei tökéletes alapot adnak arra, hogy valami természeteset építsünk benne. Egy erdei részlet, egy miniatűr dzsungel vagy egy apró hegyi táj? Rendkívül könnyen megépíthető és különleges dekorációt ad bármilyen térnek. Nézd meg, hogyan épít Atti, Tomi és Viktor ezekben a mini üvegekben.

Hogy tetszik a végeredmény? Szívesen építenél te is valamit? Írd meg a kommentben!

IL VOLO vagy The Three Tenors!
Alkot a 3 mester!
Mindegyik egy-egy remekmű lett, inspiráló, bármelyiket szívesen nézegetném az íróasztalomon a laptop mellett, munka közben.:love:
Vagy helyett!🤗
 
Építettünk három mini terráriumot a DOOA NEO GLASS AIR lebegő üvegeivel

Ezen a héten a mini terráriumokat vettük elő. A DOOA Neo Glass Air lebegő üvegei tökéletes alapot adnak arra, hogy valami természeteset építsünk benne. Egy erdei részlet, egy miniatűr dzsungel vagy egy apró hegyi táj? Rendkívül könnyen megépíthető és különleges dekorációt ad bármilyen térnek. Nézd meg, hogyan épít Atti, Tomi és Viktor ezekben a mini üvegekben.

Hogy tetszik a végeredmény? Szívesen építenél te is valamit? Írd meg a kommentben!

Ez már annyira chill volt, hogy elsőre bealudtam rajta - és ez most pozitív kritika, természetesen megnéztem utána ébren is :D De mindig ezt csináljátok, ezekkel a nyugis zenékkel, meg az egésszel leviszitek az embert alfába, és tovább. A rohanó hétköznapokban egy pici megállás az összes videó.... Köszönet érte!
 
Attiláé a nyerő nálam. Hihetetlenül élethű lett a tobozokkal...a közeli képeken simán elhinném, hogy erdő részlet.

Kérdés: a Wabi Mistet milyen időközönként ajánlatos használni? Jelenleg akkor fújok, mikor eszembe jut....🙄
Nálam is Attila nyert most :) leírhatatlan szuper lett!
 
1-1,5 éve még arról ment a diszkurzus, hogy van-e értelme akvárium építő versenyt rendezni? Van-e rá kellő mennyiségű érdeklődő, induló?
Hát... hárman már vannak. ;)
Ez egy rendkívül érdekes kérdés. Balázsnak és a többi GA-ásnak nem kell részt vennie versenyeken, hiszen ha csak a megmérettetés oldaláról indulunk ki, sokkal több emberhez jutnak el az akváriumaik, mintha versenyre építenének.
 
Statokból mazsolázva és picit a YT csatiról (már rég volt) :)

Bár az utóbbi 1-2 hónapban kicsit belassultunk, nemrég léptük át a 35.5 milliós nézettséget YT-n :)
3.8 millió órányi tartalmat néztetek ebben az időben. Most épp 403 ezer feliratkozónál tart a számláló.

Nem mondom, hogy nem fáradtunk el már sokadszor, de megyünk tovább :) ...Lassan B is visszatér a "yt elvonókúráról"

Az új stúdió építése a végéhez közeledik.... invesztáltunk újra néhány technikai cuccba, hogy könnyebben menjenek a forgatások.
Lassan a kamerák cseréje lesz soron, de ezt még emészteni kell nekünk is :)

Ez egy soha véget nem érő történet. És a YT egyébként is egy energiazabáló, néha lélekölő műfaj :)
Dolgozunk rajta, hogy picit felfrissüljünk, ebben sokat segít Áron kollégánk és persze a stáb többi tagja is.

Ha picit lehet majd lazítani a rendezvény, utazás, távolságtartás oldalon, biztosan csinálunk majd mindenféle más programot.
Ezt most még nem lehet.

Építésben lassan sorban jönnek majd a nagy akváriumok. A 450-es, 2x240-es, a dzsungel palu stb...
Köszi, hogy követtek / néztek minket és időnként elmondjátok mit lehetne másképp :)👍


IMG_0584.jpg
 
Jelentem aki ma hozzánk igazította az óráját...... az elkésett :D Egy kis tech bibi után itt vagyunk az ütetéssel

A NAGY AKVÁRIUMUNK újraépítése - egy természetes hatású berendezés születése - 2. rész: Ültetés

A legnagyobb akvárium a Green Aqua galériában végre kész az ültetésre! A héten rengeteg gyönyörű növényt kaptunk a Dennerle Plants-től, így ideje volt, hogy új életet leheljünk ebbe a monstrumba és újra egy üde színfoltja legyen galériánknak. A japán Nature Aquarium stílus még mindig nagyon népszerű, ezért a stíluselemeket követve egy klasszikus NA stílusú akváriumot építettünk végül. Gyere és nézd meg, hogyan emelték a növények egy teljesen más szintre a már kész hardscapet.

 
Elaludtam, főnök, már 2 perce ott volt az értesítés :). Végül feltöltöttétek másnap, ugye?

Ha megengedtek egy kérdést: miért nem nevezitek el mindegyik installációt, csak a versenyre készülőket? Szerintem jó hatása lenne, a - nemzetközi - közösség könnyebben tudna beszélni róla
 
Back
Oldal tetejére