• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Majd vírus után személyesen beszélgetünk, mert érzem, hogy mindketten tudunk olyan szemszöget feltárni, hogy gazdagodjunk.
Kérlek, ne vedd a szívedre, de úgy érzem, elfogult vagy az NPT-vel kapcsolatban.
Igen elfogult vagyok. :) Többet kellene csinálnom... :ROFLMAO:
Nagyon várom már, hogy újra találkozzunk. :)
 
"Én személy szerint Balázs építéseit osztanám többekre. "

"Balázs építéseit bontani úgy gondolom dőreség. Kb. olyan lenne, mintha egyetlen filmet (pl. Szemtől szemben Al Pacinoval és Robert de Niroval) 10 részletben nézhetnél csak meg. Én tuti kitépném a hajamat."

Itt, azt hiszem valamit félre értettél... 😉

Többekre = több személyre (szerintem).
 
"Én személy szerint Balázs építéseit osztanám többekre. "

"Balázs építéseit bontani úgy gondolom dőreség. Kb. olyan lenne, mintha egyetlen filmet (pl. Szemtől szemben Al Pacinoval és Robert de Niroval) 10 részletben nézhetnél csak meg. Én tuti kitépném a hajamat."

Itt, azt hiszem valamit félre értettél... 😉

Többekre = több személyre (szerintem).
Igen, így értettem. Szerintem a szövegkörnyezet is erősítette ezt
 
Akvárium SZŰRÉS ÚTMUTATÓ v.2 - Minden amit az akvakertészeben használt SZŰRŐKRŐL tudni kell

Ez a második akvárium szűrésről készült videónk, amibe igyekeztünk a lehető legtöbb hasznos információt betenni. A kínálatunkból szemezgetve a legnépszerűbb akváriumi szűrőket vettük górcső alá és segítségükkel sok praktikus tanácsot mutatunk meg a beüzemeléstől, a karbantartáson át szinte minden területről. Reméljük hasznosnak találjátok majd.

Ha valamit kihagytunk, írjátok meg a kommentben :)

 
Akvárium SZŰRÉS ÚTMUTATÓ v.2 - Minden amit az akvakertészeben használt SZŰRŐKRŐL tudni kell

Ez a második akvárium szűrésről készült videónk, amibe igyekeztünk a lehető legtöbb hasznos információt betenni. A kínálatunkból szemezgetve a legnépszerűbb akváriumi szűrőket vettük górcső alá és segítségükkel sok praktikus tanácsot mutatunk meg a beüzemeléstől, a karbantartáson át szinte minden területről. Reméljük hasznosnak találjátok majd.

Ha valamit kihagytunk, írjátok meg a kommentben :)

Az eden501 takarítót is áruljátok? Nem találtam a shopban
 
Akvárium SZŰRÉS ÚTMUTATÓ v.2 - Minden amit az akvakertészeben használt SZŰRŐKRŐL tudni kell

Ez a második akvárium szűrésről készült videónk, amibe igyekeztünk a lehető legtöbb hasznos információt betenni. A kínálatunkból szemezgetve a legnépszerűbb akváriumi szűrőket vettük górcső alá és segítségükkel sok praktikus tanácsot mutatunk meg a beüzemeléstől, a karbantartáson át szinte minden területről. Reméljük hasznosnak találjátok majd.

Ha valamit kihagytunk, írjátok meg a kommentben :)

Remélem, lesz egy olyan vidi, ami hajazni fog az aljzat vidire, csak a különféle szűrőanyagokra koncentrál.
Egy dolog, hogy mit szerettek a GA-ban (szivacs - Matrix - perlon - Seachem Purigen), de a polcokon találni számos mást is a Majorban.
EHEIM
- Mechpro​
- Substrate Pro​
- EhFi Carbon​
- stb.​
JBL
- PhosEx​
- SilicateEx​
- BioNitrateEx​
- stb.​
ADA
- Bio Rio​
- NA Carbon​
Seachem
- Matrix
- Cuprisorb​
- stb.​

Melyik, mire jó?
- mechanikai szűrés​
- biológiai szűrés​
- kémiai szűrőanyag

Úgy gondolom, hogy ez istenien kiegészítené a tápok, aljzatok, szűrők témakörének kivesézését.
 
Akvárium SZŰRÉS ÚTMUTATÓ v.2 - Minden amit az akvakertészeben használt SZŰRŐKRŐL tudni kell

Ez a második akvárium szűrésről készült videónk, amibe igyekeztünk a lehető legtöbb hasznos információt betenni. A kínálatunkból szemezgetve a legnépszerűbb akváriumi szűrőket vettük górcső alá és segítségükkel sok praktikus tanácsot mutatunk meg a beüzemeléstől, a karbantartáson át szinte minden területről. Reméljük hasznosnak találjátok majd.

Ha valamit kihagytunk, írjátok meg a kommentben :)

Sajna az ADA szürök kimaradtak!Mint a szürök kirälya!
 
Volt róla szó korábban, ezt most valóban kimaradt.
Mondjuk inkább a többiekkel van a gond a sok műanyag és a gyenge tömítések miatt.
Bár a beüzemelés ennél is macera
 
A héten ismét nano építés volt, íme... :)

Ez lehet az első növényes akváriumod - Törpe gömbhalas NANO akvárium építése

Egy egyszerűen megépíthető 30-as kocka nano akvárium - ez lehet az első víz alatti kerted, vagy növényes akváriumod! Nem igényel túl sok technikát és befektetést, bárhol elfér, így remek segítség lehet az első lépésekben, hogy elsajátítsd az akvakertészet alapjait. Természetesen élő növényekkel és most kivételesen apró törpe gömbhalakkal! Imádni fogod a végeredményt!

 
A héten ismét nano építés volt, íme... :)

Ez lehet az első növényes akváriumod - Törpe gömbhalas NANO akvárium építése

Egy egyszerűen megépíthető 30-as kocka nano akvárium - ez lehet az első víz alatti kerted, vagy növényes akváriumod! Nem igényel túl sok technikát és befektetést, bárhol elfér, így remek segítség lehet az első lépésekben, hogy elsajátítsd az akvakertészet alapjait. Természetesen élő növényekkel és most kivételesen apró törpe gömbhalakkal! Imádni fogod a végeredményt!

Úgy gondolom az itt fórumozóknak az elhangzottak nem szolgáltak új információkkal, de nekem nagyon is hasznos volt, szóval köszi srácok!
 
Úgy gondolom az itt fórumozóknak az elhangzottak nem szolgáltak új információkkal, de nekem nagyon is hasznos volt, szóval köszi srácok!
Nem kell, hogy újat mondjon, elég ha a hobbinkról szól.
Gondolj bele @Ivan77 hány akvarisztikai témájú műsort/műsorbetétet láttál az elmúlt 25-30 évben a TV-ben? Műsor = 0, műsorszegmens = 5 ujjad sok, hogy megszámláld. :(
Különbenis, az efféle vlog inkább inspirálás céljából születik. :)
 
Back
Oldal tetejére