• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Van amikor a legjobb szándék ellenére balul sülnek el a dolgok.... heti sokkoló rovatunkat látjátok :)

Ott voltam a boltban amikor megtörtént. Sajnálom, mert izgalmas terv volt.

Nem értem miért ne lehetne újra ragasztani. 20 perc alatt szárad. 1 nap után fel lehet tölteni vízzel. Hátul ahol nem látni simán lehet egy merevítő követ betenni. Mint a gerincsérülteknek a platinarúd.

Már sok idő eltelt azóta, tehát ez az írásom már oka veszett, hisz majdnem 2 hete történt. Bármilyen irányba mentetek el az már megtörtént.

Várjuk a következő részt (Brazil szappanopera) Vajon Tomilandró magához téríti-e a romokban heverő Eszmeraldát?
Nem érezte magát hibásnak, a kötődést igazolva mutogatott a rétegekre, de hát tudjuk, hogy Eszmeralda mégiscsak padlót fogott.
 
Ott voltam a boltban amikor megtörtént. Sajnálom, mert izgalmas terv volt.

Nem értem miért ne lehetne újra ragasztani. 20 perc alatt szárad. 1 nap után fel lehet tölteni vízzel. Hátul ahol nem látni simán lehet egy merevítő követ betenni. Mint a gerincsérülteknek a platinarúd.

Már sok idő eltelt azóta, tehát ez az írásom már oka veszett, hisz majdnem 2 hete történt. Bármilyen irányba mentetek el az már megtörtént.

Várjuk a következő részt (Brazil szappanopera) Vajon Tomilandró magához téríti-e a romokban heverő Eszmeraldát?
Nem érezte magát hibásnak, a kötődést igazolva mutogatott a rétegekre, de hát tudjuk, hogy Eszmeralda mégiscsak padlót fogott.
Hát én "bele fogok tekerni", nem várom meg a következő videót, beugrom a boltba, muszáj látnom, mi lett a döntés :D Pont bent voltam, amikor készült, de akkor még víz nem volt benne, pont lecsúsztam a katasztrófáról...

Tök horror.
 
@viktorlantos Szeretnénk egy fórum exkluzív anyagot látni a vágatlan verzióról. Én nem tudom elhinni, hogy ezt ennyire képernyőre szabottan lehet kezelni. Minimum egy kicsi csapkodás és egy fél doboz cigi vörös fejjel. Lezárásnak pedig lelkitámasz a GA csapattagoktól 😅

Csak magamról tudok nyilatkozni. Én otthonról dolgoztam aznap. Tudtam, hogy forgatás van már épp vártam az eredményt nap végén és csak ezt a lassított összeomlást küldte el Tomi.
Két Gin Tonic-ot be kellett tolnom, hogy feldolgozzam :)

Nyílván ez előfordul. Inkább csak az futott át az agyamon, hogy hetek óta ment az akvárium előkészítése. A videókkal is egy csomó meló volt. Azért ez is egy teljes napos forgatás után történt.
Ikább ez a teher. A vidi alapján akkor biztos voltam, hogy összetört az akvárium is :)

A ragasztónak ez egy jó reklám, mert a kő előbb tört el, azért jó lett volna megmutatni az akváriumot teljes pompájában.

Nah majd folyt köv :D
 
Ott voltam a boltban amikor megtörtént. Sajnálom, mert izgalmas terv volt.

Nem értem miért ne lehetne újra ragasztani. 20 perc alatt szárad. 1 nap után fel lehet tölteni vízzel. Hátul ahol nem látni simán lehet egy merevítő követ betenni. Mint a gerincsérülteknek a platinarúd.

Már sok idő eltelt azóta, tehát ez az írásom már oka veszett, hisz majdnem 2 hete történt. Bármilyen irányba mentetek el az már megtörtént.

Várjuk a következő részt (Brazil szappanopera) Vajon Tomilandró magához téríti-e a romokban heverő Eszmeraldát?
Nem érezte magát hibásnak, a kötődést igazolva mutogatott a rétegekre, de hát tudjuk, hogy Eszmeralda mégiscsak padlót fogott.
Nem a ragasztás engedett el, hanem a kő. Bárhol újraragasztjuk még elengedhet újra máshol a kő és a végtelenségig lehetne ezt játszani. Megpróbáltuk, ez most nem sikerült. :)
 
Van amikor a legjobb szándék ellenére balul sülnek el a dolgok.... heti sokkoló rovatunkat látjátok :)


Amikor dőltek a kövek, az első gondolatom az volt, hogy milyen jól nézne ki egy GA-s "figyelmeztető" vidiben a klímaváltozásról. :X3:
Amúgy meg állnám a kosztot, Ti meg adnátok a kvártélyt, csak szóljatok, mikor vihetem Teki Brekimet. Már ugrásra készen áll:
43469341_1291947704280083_2655244474528822662_n.jpg
 
Nem mondom, hogy nem voltam feszült, de a videón látható reakció valós. Itthon biztos máshogy kezeltem volna :) Újraragasztani sajnos nincs értelme, ahogy Dani írta, ez egy ilyen kő, ha újraépítem valószínűleg szétesik máshol. Egy részét a scape-nek megmentem más formában, erről egyelőre többet nem mondok, de annyit elárulhatok, hogy ez a szerencsétlenség 4 új videót szült, úgyhogy lesz folytatása és mellékága is a történetnek :)
 
Nem mondom, hogy nem voltam feszült, de a videón látható reakció valós. Itthon biztos máshogy kezeltem volna :) Újraragasztani sajnos nincs értelme, ahogy Dani írta, ez egy ilyen kő, ha újraépítem valószínűleg szétesik máshol. Egy részét a scape-nek megmentem más formában, erről egyelőre többet nem mondok, de annyit elárulhatok, hogy ez a szerencsétlenség 4 új videót szült, úgyhogy lesz folytatása és mellékága is a történetnek :)
Ugyanitt alig használt 120P akvárium eladó. 😂
 
Engem nagyon izgat a megoldás. Azon gondolkozok, hogy ha ha összeragasztanám ismét a köveket, akkor van e rá mód, hogy fentről végig fúrni az egész oszlopot és beragasztani egy "magot" középre ami merevítést ad neki.
kb 8-10mm es furat kéne ami 40cm, egy rozsdamentes pálcát végigvezetni benne és feltölteni kétkomponensű ragasztóval.
 
Engem nagyon izgat a megoldás. Azon gondolkozok, hogy ha ha összeragasztanám ismét a köveket, akkor van e rá mód, hogy fentről végig fúrni az egész oszlopot és beragasztani egy "magot" középre ami merevítést ad neki.
kb 8-10mm es furat kéne ami 40cm, egy rozsdamentes pálcát végigvezetni benne és feltölteni kétkomponensű ragasztóval.

Te figyi ez nem a Marvel filmből van? Ez nem Thor kalapácsa? 😃:)
 
Engem nagyon izgat a megoldás. Azon gondolkozok, hogy ha ha összeragasztanám ismét a köveket, akkor van e rá mód, hogy fentről végig fúrni az egész oszlopot és beragasztani egy "magot" középre ami merevítést ad neki.
kb 8-10mm es furat kéne ami 40cm, egy rozsdamentes pálcát végigvezetni benne és feltölteni kétkomponensű ragasztóval.
Jó ötlet, de szerintem ezek a lapos sziklák nem bírnák ki a fúrást, elrepednének. Szerintem.
De, puding próbája az evés.
 
Back
Oldal tetejére