• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Sajnos nincs nanoba valo skimmeres outlet.
 
Probaltam, nagyon otromba ez is benne (49l. 35x35x40). Belelog nagyon mindenbe. Plussz 650l/h szurohoz valo. Lehet talalnank olyat aki vitatkozna, hogy nem lehet tulszurni egy nanot se. De szerintem azert nem 50 literre valo :)
 
Olyat vettem, mégis a 45 literesben is egy böszmének tűnik. Ám jól végzi dolgát, így marad, de tény, hogy nem kifejezetten nanóba való.
 
Elbontottuk Dave akváriumát 🙏

A YT tartalomgyártást értem, de azért ezt nem kellett volna, nagyon nem.
Lehetne egy újabb irányt is bevenni a repertoárba, annak ellenére, hogy nem Balázs kenyere: garnélás akváriumok.

1) Caridina, Neocaridina (RC, CRS) stb. fajok által megkövetelt paraméterek: ezekhez milyen aljzat áll rendelkezésre a GA kínálatában, milyen dekorelemek (pl. CRS-nél ne akarjon valaki mindenáron Seiryut), szűrés (Seachem Purigen ha valahol, itt fontos), Oxidátor vs. Twinstar.....

2) Pond update: halak cserélve, hogyan teljesít a bazi nagy Oase pond filter, stb.

3) Skype interjúk, különösen IAPLC után. (Valami olyasmit, amilyet Ryo Watanabe készített Steve Chong-gal, csak ne kétnapos vlog legyen).

És még hosszan folytathatnám.

Szóval, nem muszály rombolni, különösen COVID idején. Sokak listáján van, hogy elmenni a GA-ba (előtte Mo-ra repülni), hogy személyesen megcsodálják az akikat.
 
Utoljára módosított:
A YT tartalomgyártást értem, de azért ezt nem kellett volna, nagyon nem.

Szóval, nem muszály rombolni, különösen COVID idején. Sokak listáján van, hogy elmenni a GA-ba (előtte Mo-ra repülni), hogy személyesen megcsodálják az akikat.

Meg kell érteni, hogy ez egy bolt. Ha egy akváriumot építünk már meg van pecsételve a sorsa. Teljesen mind1 ki építi. Bolti körülmények között ritkán tartunk meg akváriumot tovább, mint 1 év.
Így tudunk folyamatosan frissek maradni, új lendületet adni másoknak és mozgásban tartani a növényezést.

Ha jól számolom 17 hónapos volt ez a layout. Ha valaki eddig nem látta, az tényleg nem a mi hibánk :)

A héten egyébként elbontottuk Tommi IAPLC iwagumi akváriumát. Ezt köv héten kezdi Tomi.
Következő Filipe lesz, amit már tavasszal elbontottunk volna Juan miatt, de még mindig áll. Ahogy most látjuk következő tavaszig nincs is értelme workshopokban gondolkodni.

Dave akváriumához egyébként az előkészületek (új akvárium stb) már egy ideje ment a háttérben. Csak most szántuk rá magunkat.

Nevezzük ezt időszakos kiállításnak, ha gondolod. De annak is vége lesz egyszer.
 
Back
Oldal tetejére