• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Az a három dolgozó, az pont nyolc! A bolti hármon kivül az emeleten kettö és a raktárban három. Bár a múltkor láttuk Viktort, amint két autoval érkezik egymaga, csak hogy elfoglalja a parkolókat. Emberek! Gondolkodjatok!

Szerintem háromnál már akkor többen voltunk amikor megnyitottunk :) Azóta picit fel kellett zárkózni az igényekhez.
De a parkoló probléma jogos. És ezen a téren sok javulás várható :)

(y)
 
Szerintem háromnál már akkor többen voltunk amikor megnyitottunk :) Azóta picit fel kellett zárkózni az igényekhez.
De a parkoló probléma jogos. És ezen a téren sok javulás várható :)

(y)
Ez csak költői túlzás volt. Értelemszerűen nem jöhet 3 ember 8 autóval. De az megint csak fura, hogy bent már nincs hely a vásárlókat meg a kint 3 helyen kell elosztani. De lehet ez is csak a szombati látogatóknak para, hétköznap a 3 hely elég.
 
Ez csak költői túlzás volt. Értelemszerűen nem jöhet 3 ember 8 autóval. De az megint csak fura, hogy bent már nincs hely a vásárlókat meg a kint 3 helyen kell elosztani. De lehet ez is csak a szombati látogatóknak para, hétköznap a 3 hely elég.

Sokkal jobb lenne a helyzet a belvárosban? :) Még fizetnél is a nem létező helyért. :)
Sajna kinőttük a helyet. Mondjuk a szombatokra nem lehet felkészülni.
 
Sokkal jobb lenne a helyzet a belvárosban? :) Még fizetnél is a nem létező helyért. :)
Sajna kinőttük a helyet. Mondjuk a szombatokra nem lehet felkészülni.
Belvárosban még rosszabb lenne/lesz, mert azok is mennek, akiket eddig eltántorított az egy/másfél órás út. :) Én azért várom, és előre is kitartást, bármi is lesz belőle. Szegény, szegény pénztárcám.
 
Én alapvetően rendelgetek, de egy-egy pesti út alkalmával azért izgatottan ugrunk be a boltba. Jó ott dumálni, nézegetni, a nagy baj, hogy mindig sikerül pénzt költeni :D
 
Szerintem a Florianba gondolkozzatok az mindenkinek jol utazhato es parkolas dogivel van. [emoji849]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Na ott tényleg nem lenne igazságtalan, hogy van akinek 2 óra oda jutni van akinek meg csak 15 perc (nekem annyi a GA Csepelről)

mindenkinek több mint 1 nap míg odaér. :D
 
A megyeszékhelyekkel összekötött közvetlen mágnesvasút járatokat kifelejtetted :D;)
Nem felejtettem, írtam a buszjáratot. A kötött pályás közlekedés nem hagyna teret a többi - később nyíló - üzletnek. Viszont kifelejtettem a dekor-cafét, ebben a teremben a kül. dekorok lennének rusztikusan felhalmozva és a raklapos/vaskályhás környezetben több, különféle méretű állványon és berendezőkeretben lehetne relaxálva legózni a dekorokból, kávészopogatás kíséretében.

Valamiért nem akar megállni a pörgettyűm :D

giphy.gif
 
Nyíregyháziként két napig gondolkoztam hol lehet a Kis Rókus utca. Vajon könnyebb-e megközelítenem. Térképen is rákerestem.... Basszuskulcs ezt jól bevettem. Megjegyzem a minisztérium bontási területén csak kenne elegendő parkoló.:):LOL:
 
Back
Oldal tetejére