• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Közben a workshopos akvárium is 18 napos lett. A növények szépen kezdik hozni a víz alatti színeket. A mohák egészen magukra találtak az elmúlt időszakban.
A fák taknyosodásának lassan vége. Itt most épp nem látszik, de a háttérben nagyon szépen elindult már a vivipara.

Szeretem ezt az akváriumot :D

MK7A6355.jpg
 
Közben a workshopos akvárium is 18 napos lett. A növények szépen kezdik hozni a víz alatti színeket. A mohák egészen magukra találtak az elmúlt időszakban.
A fák taknyosodásának lassan vége. Itt most épp nem látszik, de a háttérben nagyon szépen elindult már a vivipara.

Szeretem ezt az akváriumot :D

View attachment 87729
Tegnap előtt néztem élőben és valóban gyönyörű. Kicsit kétkedve néztem a ws videón, de minden kétségem elszállt.
 
Tegnap előtt néztem élőben és valóban gyönyörű. Kicsit kétkedve néztem a ws videón, de minden kétségem elszállt.

Ha nem égne ki a fótón ennyire a hátté már szépen látszódna a vivipara. Csini lesz, remélem tudjuk tartani a tempót hosszútávon a mohák fazonírozásával :)
 
Egy rövid cinematic videó a bolti paludáriumról. Ennek is eljött az ideje :)

Érik neked egy Moving Art epizód a Netflixen @viktorlantos !!!

Azt kell mondja, hogy ezt a legjobb cinematic szerény véleményem szerint amit valaha csináltál. A hangulata a képeknek és a zeneválasztás annyire tökéletes, hogy egész nap tudnék erre zsibbadni. Teljesen elrepített valami világvégén található sziget dzsungelébe. 🙌🙌🙌

Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére