• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Nah akkor elkészült a Josh Sim prezentáció is. Hogyan építsünk tökéletes versenyakváriumot...

Azt mondanám, hogy az eddig feltöltött videók közül ez volt a legütősebb.
... csak azért nem mondom, nehogy Balázs megsértődjön... ;)
De valóban, fiatal kora ellenére, nagyon bölcs ember, nagy egyéniség.
Soha nem fogok versenyakváriumot építeni, sőt, még csak az építésre vonatkozó "tanácsokat" csak nagyon kis százalékban használom fel, de eddig kétszer néztem végig az előadását... Annyira mélyreható, tökéletesen felépített, példa értékű. Rengeteg olyan info-t mondott, ami az akvarizálástól elvonatkoztatva is felhasználható a való életben.
Köszönöm a videót és hogy meghívtátok!
 
Nah akkor elkészült a Josh Sim prezentáció is. Hogyan építsünk tökéletes versenyakváriumot...

Nagyon nagyon jó lett!!! Nekem az eddigi legjobb. 👍 Annyi, hogy sajna a gyenge angolom miatt, egy ilyen rendkívül tartalmas és színvonalas anyagnál én nagyon értékelném a magyar feliratozást, de nálam kb. 30 perc után sajna a magyar felirat átvállt angolra... Várható hogy ez orvosolva lesz? Vagy csak nálam van így? Köszi!
 
nálam kb. 30 perc után sajna a magyar felirat átvállt angolra... Várható hogy ez orvosolva lesz? Vagy csak nálam van így? Köszi!
Szerintem folyamatban van a fordítás, tegnap még az első félóra sem volt meg. Nekem is elég gyenge az angolom, de szerencsére ő se túl erős benne, ezért egyszerűen fogalmaz, ha hallás után nem is, de az angol felirattal tökéletesen értek mindent.
Ha nem bírod kivárni a felirat elkészültét, akkor válassz angol feliratozást és automatikus fordítást magyarra 🤪 talán több mint a semmi.
 
Nagyon nagyon jó lett!!! Nekem az eddigi legjobb. 👍 Annyi, hogy sajna a gyenge angolom miatt, egy ilyen rendkívül tartalmas és színvonalas anyagnál én nagyon értékelném a magyar feliratozást, de nálam kb. 30 perc után sajna a magyar felirat átvállt angolra... Várható hogy ez orvosolva lesz? Vagy csak nálam van így? Köszi!

Igen érkezik a magyar felirat is, de iszonyat meló... a szokásos 15 perces vidik után ez azért egy gyomros a feliratozásban
 
Igen érkezik a magyar felirat is, de iszonyat meló... a szokásos 15 perces vidik után ez azért egy gyomros a feliratozásban
Szuper köszi! Átérzem, mert nálunk is most készül az eddigi leghosszabb vidi, kb. 50 perc és persze más a téma is (pontyhorgászat) de ott is az Angolra való feliratozás "kifekteti" keményen a szerkesztő barátomat... 🤭 Erre pedig addig is várok türelemmel 😉
 
Jut eszembe, hogy ha nem is vagytok annyira öregek, @Nigro @keymaker @viktorlantos @danyi03 @inadsz és még sokan mások (George, Oli, Felipe, stb.), no, meg itt a fórumon is.
Lehetne egy "What impact Takashi Amano had on my life" vidit készíteni. Egymással, és a nézőkkel megosztva élményeiteket, stb.
Ez egy szép dolog lenne Amano sensei életművének megünneplésére.
Ez egy kósza gondolatom, de nekem tetszik. Természetesen, a döntés a Tiétek.
 
Back
Oldal tetejére