• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

A csatornánk most 3 hét pihire megy. De az őszi line-up-ot már javában szervezzük. Izgalmas ősz és télnek nézünk elébe!

Jó pihit, és köszönjük a videókat. (mondhatnánk: "Viszlát' és kösz a halakat!")
Ha már ennyi szó esett a nyaralásról, jó lett volna egy pár szót arról is hallani, hogy az akváriummal van-e valami teendő, lehet-e egyáltalán előkészülni, ha valaki hosszabb időre magára hagyja az akváriumot, és értelem szerűen a rutin karbantartások elmaradnak? Vagy csak az lehet az egyetlen lehetőség, hogy visszérkezés után rom eltakarítás?
 
Utoljára módosított:
A csatornánk most 3 hét pihire megy. De az őszi line-up-ot már javában szervezzük. Izgalmas ősz és télnek nézünk elébe!

Aztat mondta Balázs, hogy a meglepi vendég az "her" és IAPLC versenyen jeleskedett. Tehát hölgy az élmezőnyben? Nah most végignézem az elmúlt 3 év 127-es listáit kíváncsi vagyok bár a Yakamo Nukitakida-hoz hasonló nevekről nem fogom tudni eldönteni, hogy kiféle. Bár angolom nem erős, de olyasmit mondott Balázs, hogy kapcsolatban állt IAPLC győztes munkával, tehát lehet nem is lesz a listán hanem Takayuki Fukada felesége? :D :D Na jó látom ezt nem fogom megfejteni. Marad a meglepi meglepi.
 
Aztat mondta Balázs, hogy a meglepi vendég az "her" és IAPLC versenyen jeleskedett. Tehát hölgy az élmezőnyben? Nah most végignézem az elmúlt 3 év 127-es listáit kíváncsi vagyok bár a Yakamo Nukitakida-hoz hasonló nevekről nem fogom tudni eldönteni, hogy kiféle. Bár angolom nem erős, de olyasmit mondott Balázs, hogy kapcsolatban állt IAPLC győztes munkával, tehát lehet nem is lesz a listán hanem Takayuki Fukada felesége? :D:D Na jó látom ezt nem fogom megfejteni. Marad a meglepi meglepi.

Egy magyar tervező grafikusról beszélt, aki hölgy és akinek az egyik munkája adta az inspirációt egy korábbi IAPLC nyertesnek, ami körbejárta a világot.
A hölgy neve feledésbe merült, pedig az akvárium a mai napig etalonnak számít. Balázs megkereste és felkérte a 450-es tervezési munkálataihoz. A vidin remélhetőleg őt is megismerhetitek az év második felében.
Én már a tervek első részét is láttam. Izgi :) De több spoiler nincs. Ne is kérdezzetek róla. :p
 
Egy magyar tervező grafikusról beszélt, aki hölgy és akinek az egyik munkája adta az inspirációt egy korábbi IAPLC nyertesnek, ami körbejárta a világot.
A hölgy neve feledésbe merült, pedig az akvárium a mai napig etalonnak számít. Balázs megkereste és felkérte a 450-es tervezési munkálataihoz. A vidin remélhetőleg őt is megismerhetitek az év második felében.
Én már a tervek első részét is láttam. Izgi :) De több spoiler nincs. Ne is kérdezzetek róla. :p
Húh izgalmasan hangzik, nem faggatlak. A magyar vonatkozás nem hangzott el. Most látom, hogy van rendes magyar felirat, amit azért nem szoktam bekapcsolni, hogy az alapfokú angolomat edzem. De ott sincs magyar vonatkozás...max a begyorsított részen volt. De nem baj, jó ez így tényleg tök izgalmas.

Azt lehet tudni, hogy mi lesz a neve az eseménynek ahol a hölgy megjelenik? Nehogy lemaradjak róla. Vagy nem lesz esemény csak videó? Az se baj, csak kérdezem.
 
Aztat mondta Balázs, hogy a meglepi vendég az "her" és IAPLC versenyen jeleskedett. Tehát hölgy az élmezőnyben? Nah most végignézem az elmúlt 3 év 127-es listáit kíváncsi vagyok bár a Yakamo Nukitakida-hoz hasonló nevekről nem fogom tudni eldönteni, hogy kiféle. Bár angolom nem erős, de olyasmit mondott Balázs, hogy kapcsolatban állt IAPLC győztes munkával, tehát lehet nem is lesz a listán hanem Takayuki Fukada felesége? :D:D Na jó látom ezt nem fogom megfejteni. Marad a meglepi meglepi.
Akkor segítek:Lengyel születésű,de Francia színekben lett pár éve Iaplc bajnok!Az ö akváriumát egy Magyar fotós ihlette!A többit itt a fórumon megtalálod!
Persze én is csak találgatok!;)
 
Akkor segítek:Lengyel születésű,de Francia színekben lett pár éve Iaplc bajnok!Az ö akváriumát egy Magyar fotós ihlette!A többit itt a fórumon megtalálod!
Persze én is csak találgatok!;)
Így már könnyen meglett. Köszönöm, Kedves tőled. ;)

Nem írom le mi lett a vége másnak had maradjon titok.
 
Az ö akváriumát egy Magyar fotós ihlette

Hát igen elég közel vittunk titeket a megoldáshoz. :)
A hölgy egyébként nem fotós, hanem egy látványtervező grafikus. Olyan álomvilágokat kreál mint az Avatar kb. Így készült az a látványvilág is, ami alapján GW megépítette az IAPLC nyertes akváriumot.
Nagyon tehettséges és picit szeretnénk újra előtérbe helyezni az inspirációval kapcsolatban. Egyébként meg egy zseni történet, hogy mi alapján készült az akvárium, amit kb mindenki ismer és ki is volt mögötte kinek a kreativitása kellett az elképesztő látvány megalkotásához. Szerintem szeretni fogjátok ezt a tartalmat is :)
 
Back
Oldal tetejére