• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Viktor, most akkor költöztök vagy ujabb bolt nyilik vagy ez meg üzleti titok?:)
Nagyon felcsigaztatok minket, vagy mar mindenki tud valamit csak en maradtam le?:eek:
Nekem a törökbálinti bolt is kb 170km-re van, évente egyszer-kétszer szoktam ellátogatni, de az egy egész napos program, nem pályán 2.5 óra oda meg vissza is ennyi, és még ott eltöltök egy-két órát biztosan, így el is szalad az idő és ugrott is egy nap :) Az én részemről tökéletes helyen volt törökbálinton, mert több mint két órás út után még nem kell bent araszolgassak valahol BP-n belül, de majd kiderül mi lesz és hol :D (nem beszélve arról hogy az ember a s*ggét szét üli amíg tiporja a gázt hogy végre odaérjen nagy izgalmak közepette :D )
 
Akkor most a szórólap szerint... ezentúl -30sec lesz a kiszolgálás? :eek:

Maradjunk annyiban, hogy mindig van hova fejődni. Ezért volt nehéz továbblépni hosszú évek után egy másik helyre, hogy több területen is javulni tudjunk.
Nagyobb raktárunk lesz, jobb logisztikai hozzáféréssel, ami a csomagszállításban és a beszerzésben is hatalmas segítség lesz.

Nagyobb bemutatóterem és bolt. Reméljük egy kis ideig nem egymás lábán fogunk taposni egy forgalmas napon. És több méretes csodát is be tudunk rakni.
Igény van több növény tárolására is, ezt is megoldjuk. Víz alatti, zselés részt is bővíteni szeretnénk.

Lesz egy külön rész, ahol fedett területen lehet majd kényelmesen legózni. Nincs több havas red moor, meg szakadó esőben való szikla válogatás.

Említettétek a parkoló gondokat, ami egy ideje fájó pont. Ezen a területen is nagyobb bővülés van. El fogunk férni.

Lesz helyünk építeni, ami eddig elég körülményes volt. Ez leginkább az egyedi telepítős projekteket érinti.

A héten az utolsó puzzle is helyére kerül várhatóan és ráfordulhatunk a bolti kivitelezésre, átalakításokra, stb.
 
Esetleg lesz valamilyen esemény is hozzá? Mint anno a re-scape day? :D
Vagy ne legyünk telhetetlenek? :D

Vendég "művészek" ékezése is tervben van, de más eseményekkel is össze lehet kötni, ami közösségi.

Most a kövi nagy lépés és kérdés, hogy mikorra tudunk berendezkedni és átköltözni. Ez gigameló.

Sokan nem tudják, hogy amikor a boltot nyitottuk kb 25 raklapnyi cuccunk volt.
Azóta eltelt 6-7 év. Külső raktárunk is van stb.... egy jó móka lesz minden csavart átmozgatni.

Így pl bontanunk kell majd az emeleti nagy akváriumokat is, mert csak falbontással lehetne a jelenlegi formában költöztetni, vagy úgy sem. Ki lesz ürítve mindkettő így mozgathatóak lesznek...

Szóval lesz itt mit csinálni.
 
Back
Oldal tetejére