• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Az idei utolsó csütörtököt sem hagytuk ki :D🎄

Boldog Karácsonyt mindenkinek, találkozunk 2020-ban! illetve személyesen még a két ünnep között, aki ellátogat hozzánk :p


A száraz rész nagyon patent lett, de a vízalatti ültetéssel fenntartásaim vannak. Egyrészt nagyon elüt a vízalatti flóra a fentitől, másrészt, szerintem a kevesebb több.
Kikapnám a saláták javát, és max kőre ragasztott Bolbitis heteroclita 'Difformis'-okat tennék az árnyékos részekre.
Nálam semmi gond nincs velük, igaz, nem is veszem őket Lumen-zárótűz alá. Így nem győzöm levagdosni az új hajtásokat.

Azt az egy derékszögű követ vegyétek ki, vagy dugjátok el, mert iszonyat 🤮:
GA 2019y12m26d vid.jpg
Persze, ha a gazok minden szögből jótékonyan elfedik, akkor nem szóltam egy mukkot sem.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok Boldog ünnepeket mindenkinek!
Azt szeretném meg kérdezni, hogy két ünnem között 28-30 hány óráig vagytok nyitva?
Mert szeretnék elmenni az üzletbe venni növényt és megcsodálni a galériát és néhány tanácsot kérni ha lehet.
További szép napot és pihenést minden fórum társamnak és a GA-s srácoknak. ;)
 
28. szombati nyitvatartás 10-13 óra, 30. 10-17 óra. Növényekből eléggé lefogytunk és január 7-én kapunk legközelebb.
 
28. szombati nyitvatartás 10-13 óra, 30. 10-17 óra. Növényekből eléggé lefogytunk és január 7-én kapunk legközelebb.
Szombaton mennék Microsorm pteropus és pteropus narrow kellene.
Elvilen mind kettő van raktáron remélem lesz szombaton is.
 
Szombaton mennék Microsorm pteropus és pteropus narrow kellene.
Elvilen mind kettő van raktáron remélem lesz szombaton is.
Netes készlet növényekre nem mervado, itthonról meg nem látjuk hogy van e, nekünk is szombaton derül ki. De ne offoljuk szét a topicot.
 
A száraz rész nagyon patent lett, de a vízalatti ültetéssel fenntartásaim vannak. Egyrészt nagyon elüt a vízalatti flóra a fentitől, másrészt, szerintem a kevesebb több.
Kikapnám a saláták javát, és max kőre ragasztott Bolbitis heteroclita 'Difformis'-okat tennék az árnyékos részekre.
Nálam semmi gond nincs velük, igaz, nem is veszem őket Lumen-zárótűz alá. Így nem győzöm levagdosni az új hajtásokat.

Azt az egy derékszögű követ vegyétek ki, vagy dugjátok el, mert iszonyat 🤮:
View attachment 85283
Persze, ha a gazok minden szögből jótékonyan elfedik, akkor nem szóltam egy mukkot sem.

Szerintem itt már nem látod azt a követ amit bekarikáztál. Menet közben azért elég sok dolgon változtattunk. Természetesen jó irányba :)
De valószínűleg a következő hetekben is belenyúlunk majd.

1577394035724.png
 
Szia Viktor!
Mi a neve annak a kétkomponensű ragasztónak amit használtatok a köveknél? Van általánosságban mi jó ide helyette?
 
Ezt még kipréseltük idén :) --- Elég sok elfekvő felvétel volt a galériáról :)

ADA Nature Aquarium Galéria - Niigata, Japán. A hely, ahonnan a modern aquascaping stílus, vagy ahogy itthon talán jobban ismerjük az akvakertészet meghódította a világot. A következő rövid anyagot 2019-es Japán utazásunk alkalmával rögzítettük. Ha tetszik az izgalmas víz alatti látványvilág, és szívesen néznéd a videót narráció nélkül, ez az anyag neked szól.

 
Back
Oldal tetejére