• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

nekem a 27es kifejezetten tetszik ;)
A 17-es nekem nagyon tetszik, a 27-es is tetszik, mint akvárium, egyszerű, letisztult, de valóban nem való a mezőnyben, a 91-es kicsit koncepciótlannak tűnik..
Nem azt állítom hogy egy nappaliban nem nézegetném el de ilyet és szerintem ezzel nem mondok valótlant mindegyikünk össze tud rakni.
Ha megnézitek Josh akváriumát elsőre egy egyszerű scape aztán amint ránagyítasz előjönnek azok a részletek amiket egy olyan ember tud megvalósítani aki már előre látja a végeredményt.Személyes tapasztalatom szerint Josh ilyen ember és ezért ennyire eredményes,nekem is ez a cél.
 
Szombaton elvittem végre egy ismerősömet a GA-ba, le volt nyűgözve, én meg meglepve tapasztaltam, hogy minden felmerülő kérdésére, ami úgy kezdődött, hogy "ez mi?" tudtam felelni. Épp költözött, és munkahelyet tervez váltani (titeket is ajánlottalak, csak beteltek a pozíciók, mire eljutott volna az önéletrajz leadásáig), de ha elrendeződtek a dolgai, valószínűleg mint vásárló fog visszatérni hozzátok, úgyhogy a nevében is köszönöm az élményt. :)

Mellesleg....Hova tűnt Gruber? 😱
 
Szombaton elvittem végre egy ismerősömet a GA-ba, le volt nyűgözve, én meg meglepve tapasztaltam, hogy minden felmerülő kérdésére, ami úgy kezdődött, hogy "ez mi?" tudtam felelni. Épp költözött, és munkahelyet tervez váltani (titeket is ajánlottalak, csak beteltek a pozíciók, mire eljutott volna az önéletrajz leadásáig), de ha elrendeződtek a dolgai, valószínűleg mint vásárló fog visszatérni hozzátok, úgyhogy a nevében is köszönöm az élményt. :)

Mellesleg....Hova tűnt Gruber? [emoji33]

Gruber lakását megvették kompletten, Gruber pedig hatra került a tesoi melle

Eletrajzot nyugodtan küldjön azért az info címre :)
 
Ej, @Meskó kellett Neked @ZaCK nyakára járni plakátért, amikor ott volt Gruber? 😂
Eleve nem akartam nagy uszonyost venni, hogy ne legyen gond a nagy áramlás. De arról nem volt szó, hogy kis úszójúak meg repülnek. :"D Ezzel szemben most van egy nagy úszósom életben, meg a kislány gyógyulófélben. Majd meglátjuk. Gruber különben is sztár volt, nem mertem volna hazahozni, hogy megöljem. :D
 
Az alacsony nanoba -amiről nemrégiben videó is készült- minden további nélkül elfért az eheim 350skimmer vagy kellett rajta valamit mókolni? :)
 
Back
Oldal tetejére