• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

És a fotó margójára odateszem, hogy vasárnap itt járt nálunk a Japán ADA menedzsmentje. Amikor Dave Chow itt volt nálunk irigykedve nézték, hogy ő már eljutott ide.
Most, hogy itt voltak azt mondták, hogy egész Japánban nincs egy ilyen bolt mint a GA.

10 éve amikor elkezdtük nyálcsorgatva néztük a kis Japán boltokat. Erről álmodtunk, hogy valami ilyet szeretnénk mi is. Akkor még elérhetetlennek látszott az egész. Iszonyú jó érzés volt ezt hallani tőlük személyesen.

Október végén kint leszünk és megnézzük milyen az ő galériájuk. Sok év után ismét. :love:👍
 
És a fotó margójára odateszem, hogy vasárnap itt járt nálunk a Japán ADA menedzsmentje. Amikor Dave Chow itt volt nálunk irigykedve nézték, hogy ő már eljutott ide.
Most, hogy itt voltak azt mondták, hogy egész Japánban nincs egy ilyen bolt mint a GA.

10 éve amikor elkezdtük nyálcsorgatva néztük a kis Japán boltokat. Erről álmodtunk, hogy valami ilyet szeretnénk mi is. Akkor még elérhetetlennek látszott az egész. Iszonyú jó érzés volt ezt hallani tőlük személyesen.

Október végén kint leszünk és megnézzük milyen az ő galériájuk. Sok év után ismét.
Gratula
Máshova már leírtam, a boltotok a világ bármely táján magas színvonalat képviselne.
 
Josh Sim workshop - az építés

Azt hittem minimum 2 videó készül belőle annyi jó dolog elhangzott. Alapfokú angolom mellett reménykedtem, hogy a lemaradt angol mondatokat majd a videóból bepótolom. Pl ne féljetek ha az amazónia és a homok összegurul....és nem értettem miért ne féljünk. Rengeteg dolog kimaradt a videóból. Ez a videó egy szösszenet ahhoz az ajándékhoz képest amit ott kaptunk. De jó, hogy részt vehettem rajta, köszönöm.
 
Back
Oldal tetejére