• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Egy kis szösszenet. Reggel egy ausztrál pár volt az első vevők között. Később a brazil Aquabase csoport egyik tagja ugrott be, egy indiai pilóta ugrott ki a gépéből, hogy meglátogasson minket a (Quatarnak dolgozik).
És ők csak azok voltak akikkel beszéltem is :)

Tök jó lenne valami interaktív vendégkönyv amin lehetne látni kik merről jönnek. Egészen új szinten van a bolt mint turistalátványosság mostanság.
Szösszenet Vol. 2: a GA-s YT csatorna jobban népszerűsíti a hobbit, mint a Halászbástya, így nem csoda, hogy nálatok kötnek ki. :cool:
 
Szösszenet Vol. 2: a GA-s YT csatorna jobban népszerűsíti a hobbit, mint a Halászbástya, így nem csoda, hogy nálatok kötnek ki. :cool:

Tegnap látni kellett volna a brazil srác arcát. Libabőrös lett az üzletben :) Majd miután beszélgettünk Balázs (a brazil brutális eredmények miatt) megkérdezte tőle, mi nem tetszik a boltban? És elnézést kérünk, hogy nem minden akvárium a legszebb ezen a napon.... A srác nem értette miről beszél B :) Csodaországban volt. Azt mondta ilyet utoljára a japán galériában érzett.

Az elmúlt években nagyon magasra tettük a lécet. De pont az állandó elégedetlenség a jobbra törekvés miatt megyünk előre. Már észre sem vesszük, hogy közben nagyon kevés bolt van a világban ami ezen a szinten tud egész évben működni. Mégis elégedetlenek vagyunk. Talán jobb, mintha ülnénk a babérjainkon, de időnként hátra kellene dőlni és élvezni a pillanatot :)

Idén 1 hónapos kényszerszünetet tartottam nyáron, de a boltba visszatérve ugyanazt a feelinget éreztem. Sokk, a jó értelemben.

Más.... jöv héten épül egy új 240-es akvárium a régi Monte Carlos berendezés helyén.
Elbontjuk a 650-et és elképzelhető, hogy átvezető látványnak berendezünk egy Japán Eheim Classic minimált.
A többit úgy is látjátok majd ha felénk jártok :)
 
Az utolsó videóban van egy ajándék kampány a 100 ezres feliratkozószám miatt.
2 hétig megy a lehetőség. Ha van kedvetek játszatok ti is. Hátha itthon marad a nyeremény.
És a látogatás mellé egy szép utalványt is adunk :) Így nem kell választanotok, habzsolhatjátok az élvezeteket. :D
 
Az utolsó videóban van egy ajándék kampány a 100 ezres feliratkozószám miatt.
2 hétig megy a lehetőség. Ha van kedvetek játszatok ti is. Hátha itthon marad a nyeremény.
És a látogatás mellé egy szép utalványt is adunk :) Így nem kell választanotok, habzsolhatjátok az élvezeteket. :D
Tudnám mire költeni, végre belevágnék a CO2-be is. :X3:
 
A többit úgy is látjátok majd ha felénk jártok :)
Alapból ritkán járok felétek, de igazából bármikor tudok menni. Megtennétek annyit a kedvemért/kedvünkért, hogy jelzitek a fórumon, amikor a böszme csúcsformában lesz (fotózás)? Szívesen időzítenék egy látogatást erre az időszakra, amikor bomba állapotában tudom meglesni majd. Az előző versenyakvánál is így volt, nem volt hiányérzetem hogy előtte nem láttam, viszont az lett volna, ha a top állapotot nem látom élőben... @keymaker @ZaCK please :) tx
 
Az augusztusi állás 2 eddig, de otthon van még egy élő, így a szám nem végleges. És ez a kettő most öngyilkos lett, nem én voltam. 😱 El vagyok átkozva.
Állítólag az öngyilkosságnak oka van. Nem azért teszik, mert egy szép reggel arra ébrednek, hogy:
- Na... ma mit csináljak...?
 
Állítólag az öngyilkosságnak oka van. Nem azért teszik, mert egy szép reggel arra ébrednek, hogy:
- Na... ma mit csináljak...?
Kiugrottak, 2 plakat típus, kicsi uszonnyal, azok sajna hajlamosabbak az ilyenre. Sajnos nem számítottam rá, hogy megtalálják azt a 2 centis helyet az éjszakai fedélen, amin kiférnek. Vízzel nem volt gond, garnéla, csiga, egyéb hal életben. Sajnos az akvaberendezés, a plakat, és én nem vagyunk kompatibilisek, nekik olyan akva kell, ami teljesen fedhető, hogy n3 tudjon megszökni.
Off vége, bocsi. De ha megnyerem, tuti veszek bettát is. 😆 Sorsolás hogy lesz amúgy, videó, vagy kiírjátok valahova?
 
Kiugrottak, 2 plakat típus, kicsi uszonnyal, azok sajna hajlamosabbak az ilyenre. Sajnos nem számítottam rá, hogy megtalálják azt a 2 centis helyet az éjszakai fedélen, amin kiférnek. Vízzel nem volt gond, garnéla, csiga, egyéb hal életben. Sajnos az akvaberendezés, a plakat, és én nem vagyunk kompatibilisek, nekik olyan akva kell, ami teljesen fedhető, hogy n3 tudjon megszökni.
Off vége, bocsi. De ha megnyerem, tuti veszek bettát is. 😆 Sorsolás hogy lesz amúgy, videó, vagy kiírjátok valahova?

Gép sorsol, ha megvan a nyertes mindenhol látható lesz 👍
 
Srácok! Kívánom Nektek, hogy soha ne fogyjon el a lelkesedésetek! Nehezen tudom elképzeni, hogy meg lehet unni ezt a hobbit, de ilyen magas színvonalon azért biztos nehéz lehet megújulni. Amíg ilyen remek csapat van, addig biztos nem lesz gond. Remélem Magyarországon is sikerül jobban elterjeszteni a hobbit, sajnos még nagyon sokan csak a halakat látják az akvarisztikában és kockának néznek, ha aquascape-ről beszélek ...
 
Egy kis szösszenet. Reggel egy ausztrál pár volt az első vevők között. Később a brazil Aquabase csoport egyik tagja ugrott be, egy indiai pilóta ugrott ki a gépéből, hogy meglátogasson minket a (Quatarnak dolgozik).
És ők csak azok voltak akikkel beszéltem is :)

Tök jó lenne valami interaktív vendégkönyv amin lehetne látni kik merről jönnek. Egészen új szinten van a bolt mint turistalátványosság mostanság.
A vilag ezen az oldalan ahol azert minden orszagbol lakik valaki, en mar lattam olyat hogy kivan teve a boltban/kavezoban egy bazi nagy terkep, melle kis ontapados szines pontok, es az emberek felragasztjak a terkepen hogy honnan vannak. Ket szempontbol is tok latvanyos, egyik hogy latod ugye hogy honnan jartak mar emberek. A pontok, helyebol es szamabol pedig latod hogy honnan jon tobb vendeg/vevo. Ezt meglehetne csinalni interaktiv formaban is ha ugy jobban tetszik nektek.
 
Back
Oldal tetejére