• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

DC akksija teljesen mas hiszen o torekedett arra hogy kihasznalja a tobb oldali betekintest. Ami lassuk be sokkal nagyobb kihivas mint epiteni egy csak szembol nezheto scapet.
Ez így van. Pont ezért is mondom, hogy nem letisztult a látvány. Nem egyszer láttam élőben is, és semmi hű érzésem nem volt. Nincs benne átütő erő. Legalábbis számomra.
 
Nem terveitek, hogy Magyar akva celebeket szerepeltettek ugyanilyen filmekben? Tudom nem mindenki elérhető pl Kuchi 12 óra mire odaér, valamint az angol tudása se mindenkinek youtuber szintű, de talán kapható lenne 1-2 ember azok közül akik jeleskedtek már külföldi vagy magyar versenyeken. Berendezhetnének 1-1 kisebb akvát..lassan idővel.
 
Nem terveitek, hogy Magyar akva celebeket szerepeltettek ugyanilyen filmekben? Tudom nem mindenki elérhető pl Kuchi 12 óra mire odaér, valamint az angol tudása se mindenkinek youtuber szintű, de talán kapható lenne 1-2 ember azok közül akik jeleskedtek már külföldi vagy magyar versenyeken. Berendezhetnének 1-1 kisebb akvát..lassan idővel.
Nagyszerű ötlet.
 
Nem terveitek, hogy Magyar akva celebeket szerepeltettek ugyanilyen filmekben? Tudom nem mindenki elérhető pl Kuchi 12 óra mire odaér, valamint az angol tudása se mindenkinek youtuber szintű, de talán kapható lenne 1-2 ember azok közül akik jeleskedtek már külföldi vagy magyar versenyeken. Berendezhetnének 1-1 kisebb akvát..lassan idővel.

Per pillanat nem. Valljuk be, hiába a tapasztalat külföldről nézve nincs magyar celeb a témában. Ehhez folyamatos jó szereplés kellene a nemzetközi porondon. Fel kellene építenie magát az egyénnek.
Hogy példát említsek pl az olasz srácok minden kiállításon standot építenek, napi szinten posztolnak instán, facen mindenhol. De egy csomó eu akvakertész ott van pl a német építős versenyeken élőben is. Kapcsolatokat épít, öregbíti a nevét. Készül a versenyekre. Akváriumot építeni nagyon sokan tudnak, de ahhoz hogy ez vidin működjön, vagy oda lehessen tenni a mostani vendégek mellé ennél több kell.

A külföldi vendégek mellett idén saját akváriumokra is több energiát fordítunk majd.
Pl a 450-es építése papíron már elkezdődött. Meglátjuk mit tudunk megvalósítani a grandiózus tervekből.

Magyar vonatkozásban lesz ugy egy HAC esemény és lesz valószínűleg közönségtalálkozó is az év második felében.
 
Megkerdezhetem hogy inditaskor hany cserepnyi stem noveny ment bele? Nekem meg sosem sikerult ilyen suru stem erdot letrehoznom..

Ez volt a teljes lista, kb 40 cserép növény megmaradt

10x Anubias barteri var nana mini mini
10x Anubias barteri var nana Paxing
10x Anubias barteri var nana 'Pangolino'
10x Bolbitis heudelotii
5x Microsorum pteropus trident
5x Bucephalandra lamandau mini red
20x Rotala species Green
20x Rotala rotundifolia
20x Rotala H'Ra
20x Rotala Yao Yai
20x Rotala Orange Juice
20x Ludwigia arcuata
10x Cryptocoryne beckettii
15x Cryptocoryne parva
20x Juncus repens
10x Micranthemum species Monte Carlo
10x Eleocharis sp minima - In Vitro Cup
5x Hygrophila pinnatifida - In Vitro Cup
10x Weeping moss - In Vitro Cup
 
Ez volt a teljes lista, kb 40 cserép növény megmaradt

10x Anubias barteri var nana mini mini
10x Anubias barteri var nana Paxing
10x Anubias barteri var nana 'Pangolino'
10x Bolbitis heudelotii
5x Microsorum pteropus trident
5x Bucephalandra lamandau mini red
20x Rotala species Green
20x Rotala rotundifolia
20x Rotala H'Ra
20x Rotala Yao Yai
20x Rotala Orange Juice
20x Ludwigia arcuata
10x Cryptocoryne beckettii
15x Cryptocoryne parva
20x Juncus repens
10x Micranthemum species Monte Carlo
10x Eleocharis sp minima - In Vitro Cup
5x Hygrophila pinnatifida - In Vitro Cup
10x Weeping moss - In Vitro Cup
Ez 250 cserep minusz a 40 cserep, az 210 cserep. 1500 Ft os atlagarral, igy hasrautes szeruen, le se merem irni az vegosszeget. :)
 
Ez 250 cserep minusz a 40 cserep, az 210 cserep. 1500 Ft os atlagarral, igy hasrautes szeruen, le se merem irni az vegosszeget. :)
De itt csak az akva elkészülési idejében van különbség. Montecarló gyepet lehet nevelni 3 csomagból 4 hónap alatt, meg 20 csomagból 3 hét alatt is. GA már sokszor mondta, hogy a bemutatóterem jellege miatt, ők nem várhatnak az elkészültével, így ölik bele a pénzt. Azt azért említsük meg, hogy nekik biztos van egy jó kis kialkudott egyezségük, hogy jelentősen olcsóbban használhatják azokat a növényeket a bemutatótermi akvákhoz.
 
Ezekben a GA-s videókban nem igen látni GA-s zselés dobozok bontását, ezt sosem értettem, de biztos valami marketing húzódik meg mögötte.
Azt viszont látni, sőt sokszor külön ki is emelik a videóban akár szóban, akár a logóval elején, hogy őket is szponzorálja valamelyik növényes beszállító (Dave eseményét a Tropica, Filipet az Aquaflora stb.), nincs ebben semmi különös. Azért ha megnézed a fenti növénylistát, mi került Filipe akvájába, az még GA-s mércével nézve is egy vagyon.
 
Azt viszont látni, sőt sokszor külön ki is emelik a videóban akár szóban, akár a logóval elején, hogy őket is szponzorálja valamelyik növényes beszállító (Dave eseményét a Tropica, Filipet az Aquaflora stb.), nincs ebben semmi különös. Azért ha megnézed a fenti növénylistát, mi került Filipe akvájába, az még GA-s mércével nézve is egy vagyon.

Altalaban egy ilyen esemeny koltsegvetesehez kepest elenyeszo, de minden szponzoracio segit ilyenkor a koltsegek emesztheto szinten tartasaban. :) ugye itt is volt kajcsi, tolmacs, utazas, szallas, vacsorak, felszereles berles stb stb. Nem lenne rossz ha “csak” a novenyeket kellene pengetni :)

Dave repjegye onmagaban is volt vagy 3 kilo :) az a hetvege pl eleg lett volna 2x 240-es full szett beszerzesere solarokkal stb :)
 
Esetleg konnyebb a folyekony nevelot leonteni a novenyrol es azonnal hasznalhato...
Remélem nem értettél félre én nem kötekedtem. Pusztán igazoltam, hogy biztos sponzor..ami teljesen okés és semmi baj nincs vele.
De ezek szerint a könnyebb felhasználhatóság miatt is született ez a döntés.
 
Remélem nem értettél félre én nem kötekedtem. Pusztán igazoltam, hogy biztos sponzor..ami teljesen okés és semmi baj nincs vele.
De ezek szerint a könnyebb felhasználhatóság miatt is született ez a döntés.

Mindenben igyekszunk a praktikussagra torekedni. Ezzel pl iszonyat idot es egy plusz segitseget sporolunk
 
Back
Oldal tetejére