• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Akkor a tavi filmünk is elkészült :p

@Molnár Máté van benne egy easter egg neked 😋

Megmondja valaki a "filter canister" néven szereplő termék pontos nevét leírását. Esetleg linket?

Mennyire fura, hogy akarok egy olyat ezért tavat is? :D :D Tehát nem tavat akarok hanem azt a batár szűrőt. :D Persze nem lesz egyik sem, de nézegetni akarom más videókon is esetleg kinyomtatni és Pamela Andersont lecserélni a falon egy szűrő képére.
 
Megmondja valaki a "filter canister" néven szereplő termék pontos nevét leírását. Esetleg linket?

Mennyire fura, hogy akarok egy olyat ezért tavat is? :D:D Tehát nem tavat akarok hanem azt a batár szűrőt. :D Persze nem lesz egyik sem, de nézegetni akarom más videókon is esetleg kinyomtatni és Pamela Andersont lecserélni a falon egy szűrő képére.

Betettem a leírásba (kiegészítettem) :)

Egyébként ha valaki ebben gondolkodik a beszerzésben tudunk segíteni.
A boltban a kert bejárata mellett fel lesz rakva egy poszter a technikai adatokkal.
De meg tudjuk mutatni az app vezérelhetőséget stb. Lehet az első napokban még nem lesz mindenki képben, de dolgozunk az ügyön.

Az OASE nem titkolt szándéka az volt, hogy itt be legyen mutatva ez a technika élőben és az érdeklődők válaszokat kapjanak.
 
Utoljára módosított:
Szuper lett!Csak azon csodálkozom,hogy ezt a kertet épület fogja körbe.
Azt a rengeteg követ,cuccot a bolton keresztül kellet hozni vinni.
Törmelék ki,új termőtalaj,kövek be.Hogy csak a súlyosabb dolgokat említsem.
 
Szuper lett!Csak azon csodálkozom,hogy ezt a kertet épület fogja körbe.
Azt a rengeteg követ,cuccot a bolton keresztül kellet hozni vinni.
Törmelék ki,új termőtalaj,kövek be.Hogy csak a súlyosabb dolgokat említsem.

Még nézni is rossz volt 😋 Örülök, hogy nem nekünk kellett talicskázni meg emelgetni.
Volt amihez a daru is kevés volt :) A legjobb pillanat kimaradt a vidin, mert mindenki a követ fogta.

Szerencsére a kupinak vége. Egyébént zseni, hogy jönnek mennek a madarak stb.
 
Köszönöm megtaláltam. Jól érzem, hogy ez jelentősen nagyobb mint ami kellett volna? Még GA szemmel is?

Nem szóltam. Megnéztem a videót és ez szivacsos marad örökre, nem cserélhető le Mátrixra. Első ránézésre ez befagy télen, de biztos megoldották, hogy mitől nem.
 
Még nézni is rossz volt 😋 Örülök, hogy nem nekünk kellett talicskázni meg emelgetni.
Volt amihez a daru is kevés volt :) A legjobb pillanat kimaradt a vidin, mert mindenki a követ fogta.

Szerencsére a kupinak vége. Egyébént zseni, hogy jönnek mennek a madarak stb.
Nagyon megnéznélek már benneteket,de a workshopra megint csak nem tudok menni.
Ha egy héttel később lenne......
 
Back
Oldal tetejére