• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Az a helyzet, hogy lehet nem egy Solar RGB erejű ez az új Aquasky RGB, de a többiek nem tudom mit szívnak, hogy ennyire más spektrumú lámpákat készítenek.

View attachment 89204
Itt a harmadik akváriumot meg lehet tudni, hogy ki csinálta és mikor? Próbáltam felfedezni valamelyik csatán, de egyikben sem ez szerepet.
Nagyon megfogott élőben és a gyerek pont egy ilyet építene MA(!) nagyon kellene ötletelés végett. Minden csatáról látok képeket az adott topicban ezt nem tudom hol keressem. Viktor Flickrjén sem látom. Sőt még Balázs barlangja áll ott a flickren. :D pls. Help!

49564985756_9847cbb9dd_k.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr
Hülye voltam és nem fotóztam le a boltban amikor ott jártam. Ha szupertitkos és csak nekem PM-ben küldi el valaki azt is nagyon megköszönném.
 
Itt a harmadik akváriumot meg lehet tudni, hogy ki csinálta és mikor? Próbáltam felfedezni valamelyik csatán, de egyikben sem ez szerepet.
Itt azért nem nehéz kiszúrni ;) :)


Illetve itt a topikban a legutolsó bejegyzés is róla szól (és még megannyi másik is...)
 
Itt azért nem nehéz kiszúrni ;) :)


Illetve itt a topikban a legutolsó bejegyzés is róla szól (és még megannyi másik is...)
Az összes videót megnéztem (hacsak nem hibáztam). Kérlek pontosíts.
A kérdéses akvárium sziklás. Fehér homokkal a két szikla között.

Attól függ,hogy melyik oldalról nézve a harmadik?
Balról. :) Jogos a felvetés
 
Nos, igen. A fiatalok átveszik a stafétát a korábbi mesterektől. Nagyon jó látni, hogy egy újabb generáció hogyan folytatja, viszi tovább és alakítja a modern kor eszközeivel a régi hagyományokat!
 
Ma bent jártam a boltban és lekaptam ezt az új akváriumot. A hétvégén lesz 1 hónapos.
A mohák és a legtöbb növény már szépen átalakult, hozzák a sötét zöld víz alatti színeket.
A fenti videóra elkészült az akvárium felső része is. Ezt Stevennel megbeszéltük, neki sajnos nem volt több ideje a látogatáskor, ezért mi fejeztük be.

Bekerültek a lakók is. Törpe sügik lettek Steven kérése alapján. 👍

MK7A7761.jpg
 
Ma bent jártam a boltban és lekaptam ezt az új akváriumot. A hétvégén lesz 1 hónapos.
A mohák és a legtöbb növény már szépen átalakult, hozzák a sötét zöld víz alatti színeket.
A fenti videóra elkészült az akvárium felső része is. Ezt Stevennel megbeszéltük, neki sajnos nem volt több ideje a látogatáskor, ezért mi fejeztük be.

Bekerültek a lakók is. Törpe sügik lettek Steven kérése alapján. 👍

View attachment 90007
A lámpa alatti emers rész nem kap túl sok hőt?
 
Back
Oldal tetejére