• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Green Aqua akciók

Van egy ilyen promónk is a hétvégére, ha érdekel. Növénytápok, dekorok, akváriumok. Csak web.


Érdemes feliratkozni a hírlevélre, ha még nem tetted meg. Ott már tegnap is elérhető volt az akció. 👍
 
Esküszöm, nem vagyok láma, de hol lehet feliratkozni? Toljátok bele az arcomba, mint júzernek, bátran.... Az akciós oldalon is mehetne egy feliratkozós link az "iratkozz fel"-re.
Tökre nem akarok beleszólni a dolgotokba amúgy, csak júzer oldalról a hírlevél feiratkozás nekem nem volt szem előtt.
 
Esküszöm, nem vagyok láma, de hol lehet feliratkozni? Toljátok bele az arcomba, mint júzernek, bátran.... Az akciós oldalon is mehetne egy feliratkozós link az "iratkozz fel"-re.
Tökre nem akarok beleszólni a dolgotokba amúgy, csak júzer oldalról a hírlevél feiratkozás nekem nem volt szem előtt.

Jogos, köszi az észrevételt. Új rendszerünk van és még nincs minden beállítva. A mostani csak popup. De készítek egy beágyazhatót és hahózok ha megvan. Lehet blocker van ami megfogja. 👍
 
Ha véletlenül felénk jártok és szeretnétek bővíteni az állományt vagy épp most gondolkodtok új indításban.
Pénteken és szombaton (szept 24-25) csak bolti vásárlás esetén 15% kedvezmény minden csigura, halacskára és garnélára.

Nincs kupon, nincs apróbetű, maximum apró halak :)
Gyertek nézzetek körbe és csemegézzetek.

ps: ha már rég jártál nálunk, a nyár folyamán bedupláztuk tároló kapacitásunkat 👍

livestock-onsale.jpg
 
Ha véletlenül felénk jártok és szeretnétek bővíteni az állományt vagy épp most gondolkodtok új indításban.
Pénteken és szombaton (szept 24-25) csak bolti vásárlás esetén 15% kedvezmény minden csigura, halacskára és garnélára.

Nincs kupon, nincs apróbetű, maximum apró halak :)
Gyertek nézzetek körbe és csemegézzetek.

ps: ha már rég jártál nálunk, a nyár folyamán bedupláztuk tároló kapacitásunkat 👍

View attachment 155185
Rosszkor, nagyon rosszkor. 😭
Valami banki hitelkonstukciót kellene bevezetnetek. Ámbráscet-elem? :D
 
Ha véletlenül felénk jártok és szeretnétek bővíteni az állományt vagy épp most gondolkodtok új indításban.
Pénteken és szombaton (szept 24-25) csak bolti vásárlás esetén 15% kedvezmény minden csigura, halacskára és garnélára.

Nincs kupon, nincs apróbetű, maximum apró halak :)
Gyertek nézzetek körbe és csemegézzetek.

ps: ha már rég jártál nálunk, a nyár folyamán bedupláztuk tároló kapacitásunkat 👍

View attachment 155185
Holnap már megyek is 🥰
 
Huh megnyugodtam, hogy te sem látsz még a fejembe :ROFLMAO:
Remélem szép dolgokat sikerült választani 👍
Naná, gyönyörű halaitok vannak. :) Mondtam is a feleségemnek, hogy anno olcsó volt halat venni, de kb. guppi, molly, platti, xifó, páncélos harcsa meg ilyenek voltak, s a halak jó részére a Horn-Zsilinszky képei alapján csorgatta az ember a nyálát. Nem vettem ramirezit meg bohóccsukát, de nézni is tök jó volt őket. Szuper a választék, meg eddig a sok halból egy nyünnyedt csak meg egyből -még a nyáron- ami elég jó. (A kiugrást nem számítom, az az én hibám.) Úgyhogy halat nálatok veszek, ha csak tehetem.
 
Back
Oldal tetejére