• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Green Aqua akciók

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Kis készlet kisöprő akciót hirdetünk. A napokban még jó pár termék fel fog kerülni, de már most is van miből csemegézni. Akció a készlet erejéig.

viktorlantos

Alapító
Admin
Van egy ilyen promónk is a hétvégére, ha érdekel. Növénytápok, dekorok, akváriumok. Csak web.

Érdemes feliratkozni a hírlevélre, ha még nem tetted meg. Ott már tegnap is elérhető volt az akció. 👍

Coller

Főkertész
Esküszöm, nem vagyok láma, de hol lehet feliratkozni? Toljátok bele az arcomba, mint júzernek, bátran.... Az akciós oldalon is mehetne egy feliratkozós link az "iratkozz fel"-re.
Tökre nem akarok beleszólni a dolgotokba amúgy, csak júzer oldalról a hírlevél feiratkozás nekem nem volt szem előtt.

viktorlantos

Alapító
Admin
Esküszöm, nem vagyok láma, de hol lehet feliratkozni? Toljátok bele az arcomba, mint júzernek, bátran.... Az akciós oldalon is mehetne egy feliratkozós link az "iratkozz fel"-re.
Tökre nem akarok beleszólni a dolgotokba amúgy, csak júzer oldalról a hírlevél feiratkozás nekem nem volt szem előtt.

Jogos, köszi az észrevételt. Új rendszerünk van és még nincs minden beállítva. A mostani csak popup. De készítek egy beágyazhatót és hahózok ha megvan. Lehet blocker van ami megfogja. 👍

viktorlantos

Alapító
Admin
Ha véletlenül felénk jártok és szeretnétek bővíteni az állományt vagy épp most gondolkodtok új indításban.
Pénteken és szombaton (szept 24-25) csak bolti vásárlás esetén 15% kedvezmény minden csigura, halacskára és garnélára.

Nincs kupon, nincs apróbetű, maximum apró halak :)
Gyertek nézzetek körbe és csemegézzetek.

ps: ha már rég jártál nálunk, a nyár folyamán bedupláztuk tároló kapacitásunkat 👍

livestock-onsale.jpg

mmccannon

Kertész bálvány
Ha véletlenül felénk jártok és szeretnétek bővíteni az állományt vagy épp most gondolkodtok új indításban.
Pénteken és szombaton (szept 24-25) csak bolti vásárlás esetén 15% kedvezmény minden csigura, halacskára és garnélára.

ps: ha már rég jártál nálunk, a nyár folyamán bedupláztuk tároló kapacitásunkat 👍

View attachment 155185
Rosszkor, nagyon rosszkor. 😭
Valami banki hitelkonstukciót kellene bevezetnetek. Ámbráscet-elem? :D

Álló Gábor

Főkertész

View attachment 155185
Holnap már megyek is 🥰

Oldal tetejére