• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - 10 évesek lettünk - Ünnep és Dave Chow workshop!!!!

Pénteken ha a város is engedi 18:30kor végzek rákospalotán, utána van még értelme felétek autózni?
(vagy mentővel napkozben :DD )
 
Hát akkor SZÜLINAP mód ON. :love:
Várunk mindenkit szeretettel. Az idő kicsit jobb lett a tervezettnél. 👍

Ha felénk jártok lesz bográcsozás, borkóstoló, ital, étel, tombolázás. 10% kedvezmény, ha vásárolni szeretnél. És egyébként is egy jó hangulatban tervezzük az egész napot.
5-kor pedig megkoronázzuk a napot egy tortázással.

Gyertek és ünnepeljetek a makival 😋 Vagy velünk.


Birthday-Party-Theme-Crazy-Themes.jpg
 
Keményen dolgoztatok az elmúlt 10 évben, de megérte, csodát hoztatok létre egy fantasztikus csapattal és üzlettel. Biztos vagyok benne, csomó tervetek van a következő 10 évre is. Sok sikert továbbra is!👍
Merjetek nagyot álmodni, mert ti képesek vagytok valóra is váltani.

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!🎂🍾💐
 
Hát akkor SZÜLINAP mód ON. :love:
Várunk mindenkit szeretettel. Az idő kicsit jobb lett a tervezettnél. 👍

Ha felénk jártok lesz bográcsozás, borkóstoló, ital, étel, tombolázás. 10% kedvezmény, ha vásárolni szeretnél. És egyébként is egy jó hangulatban tervezzük az egész napot.
5-kor pedig megkoronázzuk a napot egy tortázással.

Gyertek és ünnepeljetek a makival 😋 Vagy velünk.


View attachment 76518
Azt hiszem nem túlzás leírni, hogy egy szeretettel teli Boldog szülinapot kívánok nektek! A mai világban nagyon sokszor nincs meg az egymás iránti szeretet, tisztelet és ezzel a fórummal ti ebben is élen jártok!
Örülok, hogy vagytok és örülök hogy általatok sok jó embert ismerhettem meg a fórumon!
Sajnos nem lehetek most ott, de gondolok rátok, miközben tömitek a fejeteket..,😀😀
 
És a nyelvetek
Boldog szülinapot GA :)
Holnapi workshopra lenne mégegy szabad hely? (Nekem már van, csak jönne velem +1 fő)

Szia,

Nálunk pedig sajnos -1 fő, mer nem találtunk gyerekfelügyeletet, szóval a vége jó lesz ;)

I
 
Köszi szervezést, nagyon nagy élmény volt! 😀

Hosszabb volt, mint azt előre gondoltam volna, egy picit fárasztó volt a végére 😴, pedig nem is mi emelgettük a sziklákat vagy ültettünk...

Persze kár lett volna kihagyni, hiszen nagyon sok okosságot hallhattunk menet közben 🤓, köszönhetően annak is, hogy Balázs folyamatosan kérdésekkel bombázta Chow Mestert.

Érdeklődve várom majd a videót, hogy milyen lesz letisztult állapotában az akva.

Még egyszer köszi és boldog születésnapot!
 
Köszi mindenkinek aki eljött és részt vett a hétvégén bármelyik programon.🙏

Dave akváriumába az indulás után ilyet tettünk. Reggelre nyoma sem volt az opálosodásnak:
https://www.greenaqua.hu/hu/ada-clear-water-vizkezelo-200ml.html

A napokban készítünk róla majd fotót is.

Remélem sikerült csevegni a sztárokkal, vagy fotózkodni stb :)
Most egy ideig nyugi lesz, de biztosan nem ez volt az utolsó ilyen megmozdulás. 👍😋
 
Back
Oldal tetejére