• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - 10 évesek lettünk - Ünnep és Dave Chow workshop!!!!

Én azon gondolkoztam, hogy a Pénteki “social” eseményre terveztek e valamit, ami a jelenlevőket kisit összehozza, feloldja? Én személyesen nagyon kevés embert ismerek és nem az erősségem csak úgy odamenni emberekhez. Szerintem többen is vannak így.

Persze egy két sör ezen gyorsan segít [emoji16][emoji2957]
 
Én azon gondolkoztam, hogy a Pénteki “social” eseményre terveztek e valamit, ami a jelenlevőket kisit összehozza, feloldja? Én személyesen nagyon kevés embert ismerek és nem az erősségem csak úgy odamenni emberekhez. Szerintem többen is vannak így.

Persze egy két sör ezen gyorsan segít [emoji16][emoji2957]
A pénteki napon lesz fröccskocsma és bográcsgulyás is folyamatosan. Az udvaron sörsátrak és sörpadok lesznek kihelyezve. Tavaly hasonlóan volt megoldva. Senki nem harapott emlékeim szerint ;)
 
A pénteki napon lesz fröccskocsma és bográcsgulyás is folyamatosan. Az udvaron sörsátrak és sörpadok lesznek kihelyezve. Tavaly hasonlóan volt megoldva. Senki nem harapott emlékeim szerint ;)

Jól hangzik [emoji108] Fröccsözés meg határozottan [emoji482]
 
A korábbi workshopok tapasztalatai azt mutatják, hogy kb 3 órába beleférünk. f2-2 körül kezdünk igen.
A másik kérdésre visszatérünk, de az eredeti terv az volt hogy ez bolti kedvezmény azon a hétvégén.
Kicsit megkavarodtam @viktorlantos , mert az eredeti beharangozóban az szerepel, hogy a 10% csak pénteken dukál, míg most "ez bolti kedvezmény azon a hétvégén" szavakat használtál.
Szóval, mettől meddig van az ünnepi akció?
 
Pénteken este egy standup comedy párossal zárjuk a szülinapot a boltban. Kifejezetten hobbi körüli poénokkal készülnek a vendégeknek.:)
Ha valaki szeretne részt venni az ingyenes eseményen, ami este 6:30-7 körül kezdődik, kérlek dobjatok egy emailt. Az előadás angol nyelvű és várhatóan 30-60 percig tart majd.

76341
 
Kedvezmény kérdés többször felmerült, tehát: PÉNTEKEN, SZEMÉLYESEN, BOLTBAN van 10% kedvezmény mindenre. Se előtte, se utána, se neten, se telefonon, se előrendelésre (pl bútorok, készleten nem lévő termékek). Amit ott helyben le tudsz kapni a polcról, arra kapsz 10%-ot. Nem tökéletes, de azért kedvezmény, a polcok meg eléggé tele lesznek addigra ;) Tudjuk, hogy nem mindenkinek optimális, de köszönjük a megértést.
 
Back
Oldal tetejére