• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Great wood

Nagyon szép!

Jó hosszú akvárium, a skimmer milyen gyakran megy? A külső szűrő mennyire tudja megmozgatni a vizet?

Köszi! A skimmer napi 4x1pöcöknyit megy. Ez asszem fél óra alkalamnként az időkapcsolón. Lassan szeretném majd kiszedni, de még kell sajna.
A OASE Biomaster 600 nem kicsi, mozgatja rendesen a vizet, csak hetente nem árt tisztìtani az előszűrőt, mert az fogja rendesen.
 
Köszi! A skimmer napi 4x1pöcöknyit megy. Ez asszem fél óra alkalamnként az időkapcsolón. Lassan szeretném majd kiszedni, de még kell sajna.
A OASE Biomaster 600 nem kicsi, mozgatja rendesen a vizet, csak hetente nem árt tisztìtani az előszűrőt, mert az fogja rendesen.
600l/ó? Az már megpörgeti. Nekem a 440l/ó elég karcsúnak hat a valóságban, biztos, hogy nem hoz ki ennyit az Eheim a 2213 -bol mert a Skimmer erősebb sokkal szemre, meg akkor is ha Lily kifolyorol beszélünk és csak névleges teljesítményről. Ezért is tettem fel ezt a kérdést, köszi!
 
600l/ó? Az már megpörgeti. Nekem a 440l/ó elég karcsúnak hat a valóságban, biztos, hogy nem hoz ki ennyit az Eheim a 2213 -bol mert a Skimmer erősebb sokkal szemre, meg akkor is ha Lily kifolyorol beszélünk és csak névleges teljesítményről. Ezért is tettem fel ezt a kérdést, köszi!

Papìron 1250. Én nem feltétlen gondolom, hogy centrizni kell az akvát. Ha nem akrsz szűrőt cserélni, dobj fel egy jet kifolyót.
 
Nagyon tetszik az akvárium minden centije de a pilács kapcsán csak egy idézet jut mindig eszembe, a Ryan közlegény megmentéséből :D
...Értékes készletek durván elhibázott felhasználása...
 
Back
Oldal tetejére