• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Great wood

Molnár Máté

VIP kertész
Nagyon szép!

Jó hosszú akvárium, a skimmer milyen gyakran megy? A külső szűrő mennyire tudja megmozgatni a vizet?
Köszi! A skimmer napi 4x1pöcöknyit megy. Ez asszem fél óra alkalamnként az időkapcsolón. Lassan szeretném majd kiszedni, de még kell sajna.
A Biomaster 600 nem kicsi, mozgatja rendesen a vizet, csak hetente nem árt tisztìtani az előszűrőt, mert az fogja rendesen.

Viktor

Főkertész
Köszi! A skimmer napi 4x1pöcöknyit megy. Ez asszem fél óra alkalamnként az időkapcsolón. Lassan szeretném majd kiszedni, de még kell sajna.
A Biomaster 600 nem kicsi, mozgatja rendesen a vizet, csak hetente nem árt tisztìtani az előszűrőt, mert az fogja rendesen.
600l/ó? Az már megpörgeti. Nekem a 440l/ó elég karcsúnak hat a valóságban, biztos, hogy nem hoz ki ennyit az Eheim a 2213 -bol mert a Skimmer erősebb sokkal szemre, meg akkor is ha Lily kifolyorol beszélünk és csak névleges teljesítményről. Ezért is tettem fel ezt a kérdést, köszi!

Molnár Máté

VIP kertész
600l/ó? Az már megpörgeti. Nekem a 440l/ó elég karcsúnak hat a valóságban, biztos, hogy nem hoz ki ennyit az Eheim a 2213 -bol mert a Skimmer erősebb sokkal szemre, meg akkor is ha Lily kifolyorol beszélünk és csak névleges teljesítményről. Ezért is tettem fel ezt a kérdést, köszi!
Papìron 1250. Én nem feltétlen gondolom, hogy centrizni kell az akvát. Ha nem akrsz szűrőt cserélni, dobj fel egy jet kifolyót.

flinta

Kertész szaki
Nagyon tetszik az akvárium minden centije de a pilács kapcsán csak egy idézet jut mindig eszembe, a Ryan közlegény megmentéséből :D
...Értékes készletek durván elhibázott felhasználása...

Molnár Máté

VIP kertész
Nagyon tetszik az akvárium minden centije de a pilács kapcsán csak egy idézet jut mindig eszembe, a Ryan közlegény megmentéséből :D
...Értékes készletek durván elhibázott felhasználása...
Köszi. Mondanám, hogy értem mit írsz, de valójában fogalmam sincs mit szeretnél mondani.

Oldal tetejére