• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Google érdekesség

viktorlantos

Alapító
Admin
Épp a google statisztikákat nézegetem és kiváncsi voltam milyen keresések alapján találják meg a fórumunkat.

Úgy érzem elégedetten hátradőlhetünk, mert a 10. legkeresettebb kifejezés ami alapján ránk találnak a: "figyelem,figyelem! jónást várják a halban! " :lol:

Remélem azért a tudást is ilyen jól indexeli a google, mint az ilyen mókás szösszeneteket. ;)

A listavezető még mindig a "dymax hi-5". Úgyhogy gyerekek húzzunk bele mert aszem rossz irányba tartunk..... :lol:
 
Érdekes ez a kis statisztika... :)
viktorlantos said:
A listavezető még mindig a "dymax hi-5". Úgyhogy gyerekek húzzunk bele mert aszem rossz irányba tartunk.....
Néha nem az irány... Csak a kereslet...Ha ennyi lenne az ada cucc, akkor az vezetné a listát ...gyerünk fiuk csináljátok meg :lol: mert rossz irányba tartunk ;) ;) ;)
(Tudom nem lehet engedni az árból, és a minőség sem 1...de gondolni lehetrá :roll: )
 
lacee13 said:
Érdekes ez a kis statisztika... :)
viktorlantos said:
A listavezető még mindig a "dymax hi-5". Úgyhogy gyerekek húzzunk bele mert aszem rossz irányba tartunk.....
Néha nem az irány... Csak a kereslet...Ha ennyi lenne az ada cucc, akkor az vezetné a listát ...gyerünk fiuk csináljátok meg :lol: mert rossz irányba tartunk ;) ;) ;)
(Tudom nem lehet engedni az árból, és a minőség sem 1...de gondolni lehetrá :roll: )

Hát mi egyenlőre széllel szemben.... :D
De már látom a jótékony hatását azon kívül hogy magunkat "levizeljük közben"*....

* a trágárságomért előre elnézést kérek mindenkitől :lol:
 
viktorlantos said:
Épp a google statisztikákat nézegetem és kiváncsi voltam milyen keresések alapján találják meg a fórumunkat.

Úgy érzem elégedetten hátradőlhetünk, mert a 10. legkeresettebb kifejezés ami alapján ránk találnak a: "figyelem,figyelem! jónást várják a halban! " :lol:

Remélem azért a tudást is ilyen jól indexeli a google, mint az ilyen mókás szösszeneteket. ;)

Mondtam már a haveroknak,hogy ne a Guglin keressenek.. :lol:
Nem is gondoltam volna,hogy a kis szösszenetem az aláírás alatt ilyen érdekes a Google-nak.Szted keresett erre valaki is???
 
Back
Oldal tetejére