• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos GLS Információk

viktorlantos

Alapító
Admin
Tisztelt Partnerünk!

Bizonyára Ön is tudomást szerzett arról, hogy a koronavírus-járvány miatt kormányunk az emberek egészségének védelme érdekében, újabb rendeletet hozott a bolti nyitva tartások időtartamáról. Ennek értelmében csak az élelmiszerüzletek, patikák és a drogériák lehetnek nyitva a megszokott rend szerint, minden más kereskedelmi egységnek 15:00-tól be kell zárnia.

Ez a rendelkezés érinti a GLS CsomagPont hálózatunk jelentős részét. Ebből kifolyólag GLS CsomagPontjaink üzemeltetését várhatóan ebben az időszakban fel kell függeszteni, aminek következtében a címzettek számára nem lesznek elérhetőek a GLS CsomagPontos átvételi helyek.

A zökkenőmentes kézbesítés érdekében kérjük, a küldemények szállításánál részesítse előnyben a háztól-házig szolgáltatást a GLS CsomagPont hálózatunk igénybevétele helyett. Egy esetleges azonnali kereskedelmi üzlet bezárása esetén megnövekedhet a kézbesítetlen csomagok száma, ami az ügyfeleink részére negatív következménnyel jár.

A szállítással kapcsolatos aktuális, naprakész híreinket az alábbi linkre kattintva érheti el:

https://gls-group.eu/HU/hu/hirek
 
Mai:


Holnaptól életbe lépő, kijárási korlátozásról szóló kormányrendelet értelmében a GLS CsomagPontos szolgáltatást határozatlan időre szüneteltetjük. Kivételt képeznek ez alól az élelmiszerüzletek, a drogériák és a benzinkutak.

A zökkenőmentes kézbesítés érdekében kérjük, a küldemények szállításánál továbbra is részesítse előnyben a háztól-házig szolgáltatást a GLS CsomagPont hálózatunk igénybevétele helyett.

A felfüggesztésre került GLS CsomagPontokba kiszállított küldeményeket begyűjtjük és a hétfői napon minden címzettel egyeztetünk az új kiszállítási címről, így Önnek nincs semmi teendője ezzel kapcsolatosan.

Amennyiben további kérdése lenne, kérnénk hívja belföldi ügyfélszolgálatunkat, ahol készséggel állnak rendelkezésre. Tel.: (+36 29) 88 66 70
 
Utoljára módosított:
Sziasztok, külföldre tudtok szállítani? ( Bécs)
Üdv
Ádám

Itt tudtok az aktuális helyzettel kapcsolatban tájékozódni:

Az első posztban országra lebontva található a jelenlegi állapot. A legtöbb országba egyébként szállítunk pont a fenti lehetőségek miatt.
Az utóbbi 1-1.5 hétben csak olasz részen volt nagyobb korlátozás.
 
Figyeljetek a Húsvéti kiszállítás miatt, ha rendelnétek 👍

Ezúton hívjuk fel figyelmét, hogy a GLS Hungary munkarendje az alábbiak szerint alakul a húsvéti hosszú hétvégén:

2020. április 10. (péntek) - munkaszüneti nap

2020. április 13. (hétfő) - munkaszüneti nap

Ennek megfelelően az április 9-én (csütörtökön) feladott belföldi küldemények április 14-én (kedden), az export relációkban pedig az április 9-én (csütörtökön) feladott csomagok április 14-én (kedden) kerülnek továbbításra, és ezt követően a normál átfutási időknek megfelelően történik a csomagok kézbesítése.
 
Figyeljetek a Húsvéti kiszállítás miatt, ha rendelnétek 👍

Ezúton hívjuk fel figyelmét, hogy a GLS Hungary munkarendje az alábbiak szerint alakul a húsvéti hosszú hétvégén:

2020. április 10. (péntek) - munkaszüneti nap

2020. április 13. (hétfő) - munkaszüneti nap

Ennek megfelelően az április 9-én (csütörtökön) feladott belföldi küldemények április 14-én (kedden), az export relációkban pedig az április 9-én (csütörtökön) feladott csomagok április 14-én (kedden) kerülnek továbbításra, és ezt követően a normál átfutási időknek megfelelően történik a csomagok kézbesítése.
És aki tegnap, vagy ma, az még a héten magkapja?
 
És aki tegnap, vagy ma, az még a héten magkapja?

Rengeteg rendelést küldünk ezekben a napokban is. Ha esetleg készlethiány van erről értesítő email megy és max enélkül kéred a rendelést, hogy gyorsabban megérkezzen.
Ha nem megy ilyen email, akkor automatikusan szállítjuk. Ma még időben vagyunk 👍
 
Rengeteg rendelést küldünk ezekben a napokban is. Ha esetleg készlethiány van erről értesítő email megy és max enélkül kéred a rendelést, hogy gyorsabban megérkezzen.
Ha nem megy ilyen email, akkor automatikusan szállítjuk. Ma még időben vagyunk 👍
Web oldal szerint, készleten van/volt, az este. :)
 
Back
Oldal tetejére