• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Glossostigma elatinoides

Hät en tervezem a HC-t lecserelni Glossora!!nem tudom ki,hogy van vele de nekem a HC problema Mentes Volt.Szerintetek erdemes vältani???Glosso is tud olyan szep päzsitot mint a HC????szerintem 2 heit nyirässal ez se lehet nagyon bonyolult!!!!
 
Nem tudom!!Ekkora akihoz mint az enyem eleg sok kellene,es itt nem lehet kapni!!!!Sajna!!!Ha a GA-bol rendelnem mire ideerne lehet,hogy nem lenne vmi jo älapotba!!!meghät kene vagy 15 db Minimum!!!Amugy a glossot nem igen preferäljätok??!!!
 
Hät en tervezem a HC-t lecserelni Glossora!!nem tudom ki,hogy van vele de nekem a HC problema Mentes Volt.Szerintetek erdemes vältani???Glosso is tud olyan szep päzsitot mint a HC????szerintem 2 heit nyirässal ez se lehet nagyon bonyolult!!!!


Lehet belőle gyönyörű gyepet csinálni! Egyetlen hátránya , hogy ha beindul szinte napi szinten kell vele foglalkozni mert benövi magát mindenhova:(

Kép anno a gyepemről. 22napos volt és 3adag zselés került bele!

22days by MolMat1013, on Flickr
 
Önmagában a glosso szerintem nem jó növény. Ha nyírod nem marad más csak a sok gyökér. Nulla levél.
Nagyok a levelei és rosszul néz ki nyírás után. Fűvel keverve még jó lehet.
 
Önmagában a glosso szerintem nem jó növény. Ha nyírod nem marad más csak a sok gyökér. Nulla levél.
Nagyok a levelei és rosszul néz ki nyírás után. Fűvel keverve még jó lehet.
Na akkor nincs mäs ötletem!!!A HC helyet mit lehet meg???Ami olyan kecses es elegäns!??
 
Na akkor nincs mäs ötletem!!!A HC helyet mit lehet meg???Ami olyan kecses es elegäns!??

El kell hogy keserítselek. Még egy HC nincs.

Mostanság előkerült a Marsilea Crenata és az Elatine Triandra is, de ezekkel sincs kitömve még minden kereskedés.
Ettől még lehet szép akit csinálni ezekből, mohából és sok másból is.
 
Na akkor nincs mäs ötletem!!!A HC helyet mit lehet meg???Ami olyan kecses es elegäns!??

Elatine Hydropiper? Olyan mint a glosso, de akkora levelei vannak mint a HC-nak (kb.) Nekem bevált, csak nem foglalkoztam vele eleget, és saját magára nőtt, ami miatt meg feljött egy szép tenyérnyi részen :) Ha nyírtam volna rendesen, akkor talán ez nem történik meg. Most rámegyek a parvulára, hátha 3.-adszorra sikerül.

Bocsánat nem olvastam el minden hozzászólást:) Azért a véleményem marad, de ha nem tudod beszerezni akkor nem szóltam :)
 
Hali, biztos hülye kèrdès, de irtátok, hogy felfut minden hova. Fan egy elég nagy fám, arra kötözni lehet vagy mindenféleképpen ültetni kell?

Köszi, Zoli
 
Back
Oldal tetejére