• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gilneas

Ma nagy akció volt a Halasba. Minden JBl-re -20% volt ,szóval nem hagyhattam ki a lehetőséget!
Végre beszereztem egy jó fajta Ph teszter Szettet is :p
 
Köszi,de van még mit változtatni.
Megpróbálom előbb a vízparamétereket egyensúlyba hozni,aztán még rakok bele pár új növényt.
Co2 Szett kell még,de azt majd csak November vége fele,mert elég húzós árba van a szett.
 
Igen egyre szebb és nem kell neki szinte semmi extra táp.
A szűrő nem rossz,de lehetne jobb is:) Valamiben jó ( Csendes, kevés áramfogyasztás") valamiben meg nem annyira.. pl: nagyon egyszerű műanyag és nem annyira erős mint pl egy Eheim)
 
Sajnos az alga megint győzött így az aquascape megint nem bírta túl sokáig (2-3 hó)
Sajnos volt egy kis Co2 túl adagolás,meg vas is, így a növények nagy része tönkrement és így megint minden kuka. Talán December fele újra csinálom...Talán"
 
Valamiért sehogy se tudom megoldani a vízminőséget.. valamiért fel megy a ph 7,8+ra és aztán zöld pont alga és a fekete alga is betámad,megfertőzik az összes növényt és ennyi. Nincs megállás...jah és sima élesztős co2 túladagolás volt az meg kinyírta a garnélákat....
Megpróbálom nem feladni....vagy visszatérek a nano szettre....de ez a napló kuka....
 

Hasonló topikok

Válaszok
87
Megtekintések
5K
Back
Oldal tetejére