• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Giantdwarf

Kipróbáltam a szűrőt a kádbao_O, ki tudja hátha.... De semmi nem ereszt, azt figyeltem meg hogy töltet nélkül passzol a vödörre rendesen a motor, de ha bent vannak a kosarak és fel van töltve szűrőanyaggal akkor az egy picit felnyomja a motort (épp hogy csak szinte nem is látszik) de ez pont elég ahhoz , hogy ne tömítsen rendesen. Na ezek után úgy döntöttem nem kísérletezek vele mert mindig ott motoszkálna a fejembe a kis :devil:. Így hát veszek egy másik szűrőt, addig a kis szív dobog alatta:rolleyes:.
 
Sziasztok! Eltelt az első hét és megvolt a vízcsere. A napi vízcseréket nem alkalmaztuk mivel nincs talaj így nem volt szükséges. A héten nem voltam itthon ezért az új szűrő tegnap óta üzemel. A kis 2211 nem bírt a víz teljes letisztításával, ezért opálos mardt. Most hogy a 2215 dolgozik 1 napja, a víz kristály tiszta.:love:

IMG_20180520_165812_HDR.jpg
 
Sziasztok! Eltelt az első hét és megvolt a vízcsere. A napi vízcseréket nem alkalmaztuk mivel nincs talaj így nem volt szükséges. A héten nem voltam itthon ezért az új szűrő tegnap óta üzemel. A kis 2211 nem bírt a víz teljes letisztításával, ezért opálos mardt. Most hogy a 2215 dolgozik 1 napja, a víz kristály tiszta.:love:

View attachment 55673
Ígéretes indulás! Különösen tetszik a Ludwigia a kis cserépben! (y)
 
Azt majd meglátjuk, hogy a ludwigia is ott akar-e maradni:whistle:, mivel elég pici a cserép. Most még látszik is de majd idővel el lessz takarva növénnyel. Az egyik stau dobálja a leveleit rendesen remélem azért megmarad. A moha egy picit bebarnult sajnos ezen kívűl más változást nem látok rajta, de tudok várni:D.
 
Back
Oldal tetejére