• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Giantdwarf

Ugy ugy.
Nyilvan mashogy nez majd ki igazi mohaval. Sajna mivel elkepzelni nemtudom, igy csak ezt latom. Elviszi a szemett a reszletekrol amit a kovek es a mogotte levo novenyesitett fa adna.

Igen így elég erősen látszik a V forma majd meglátjuk az akvába mit mutat aztán úgy moházzuk. De figyelembe vesszük a tanácsodat ha nem igényli akkor nem lesz túlmoházva.(y)
 
Ahogyan Csilla írta, vigyázni kell a microsorumal. De ha nagyon akarsz, akkor nagyon kicsiket, új hajtásokat, és ha elkezdenek nőni, a nagy leveleket vágd le, hogy csak a kicsik maradjanak mindig.
Kicsi kis hajtásokat, akár én is tudok adni.
 
Ahogyan Csilla írta, vigyázni kell a microsorumal. De ha nagyon akarsz, akkor nagyon kicsiket, új hajtásokat, és ha elkezdenek nőni, a nagy leveleket vágd le, hogy csak a kicsik maradjanak mindig.
Kicsi kis hajtásokat, akár én is tudok adni.

Azért gondoltam ezt a növényt, hogy hátul legyen valami ami kinő a fák mögül, és ezt tudtam oda elképzelni. Lehet, hogy akkor élek majd a lehetőséggel .;)
 
Egyenlőre csak várok és várok. Úgy néz ki 23 után lesz Akva a visszajelzés szerint az még másfél hét:oops:. Addig ázik a fa, meg lemostam a köveket. Igaz még a lámpa se érkezett meg.
 

Attachments

  • IMG_20180411_180946.jpg
    IMG_20180411_180946.jpg
    230.8 KB · Megtekintések: 2
Lassan, de gyűlnek az hozzávalók:rolleyes: már csak a lámpa hiányzik, aztán jöhetnek a növények és indul a kertészkedés:). Belepakoltuk a fákat az akvába hogy hogyan fog kinézni, mivel pár hete már áznak, így elég sötét lett a színük:cautious:. Majd a növényekkel szép zöld lesz:D.

IMG_20180428_104556_HDR.jpg IMG_20180428_104238_HDR.jpg IMG_20180428_104346_HDR.jpg IMG_20180428_104802.jpg
 
COOL(y)
Nagyon király lesz.

Akár kicsit meg is emelhetnéd középen, hogy a jobb középső ág kinyúljon felül.
 
COOL(y)
Nagyon király lesz.

Akár kicsit meg is emelhetnéd középen, hogy a jobb középső ág kinyúljon felül.

Köszi;). Őszintén szólva nem volt egyszerű ezt is összehoznio_O. Párszor inkább ott hagytam és később folytattam. Nem igazán tudnám emelni mert akkor burul az egész kép, mivel a két jobb oldali fát össze kellett kötöznöm, hogy megáljon:whistle:.
 
COOL(y)
Nagyon király lesz.

Akár kicsit meg is emelhetnéd középen, hogy a jobb középső ág kinyúljon felül.
Nekem minden akvában a kiemelt fán a vizfelszin felett elkezdenek az ásványi anyagok (feltételezem az) kicsapódni, egy fajta fehér por formájában. Nem annyira szép.
 
Köszi;). Őszintén szólva nem volt egyszerű ezt is összehoznio_O. Párszor inkább ott hagytam és később folytattam. Nem igazán tudnám emelni mert akkor burul az egész kép, mivel a két jobb oldali fát össze kellett kötöznöm, hogy megáljon:whistle:.

Akkor nagyon jól sikerült, mert észre sem venni, nekem nem tűnt fel.
 
Azért nem látni, mert csak egy helyen kötöttem össze damillal és így szinte észrevehetetlen. A moha meg me is fogja takarni.:)
 
Végre megérkezett a Chihiros, így már minden adott az induláshoz. Mivel ma péntek van és csak hétvégén tudom benövényezni ezért egy hetet még várni kell, de sebaj jövő héten megveszem a növényeket, és akkor hétvégén indulás:D. Eszméletlen fénye van ennek a lámpának:woot:, biztos le kell dimmelni majd:).

IMG_20180504_155756_HDR.jpg IMG_20180504_155641_HDR.jpg
 
Sziasztok!
Hát akkor elindult az új projekt, sikerült a növényeket a helyükre rakni. De a szűrő beüzemelésénél adódott egy kis probléma, a fejénél folyik víz:banghead::banghead::banghead:. Így most a pici szűrővel megy. Most megnézem tudok-e kezdeni vele valamit. De ettől függetlenül nagyon tetszik.
 

Attachments

  • IMG_20180512_145913_HDR.jpg
    IMG_20180512_145913_HDR.jpg
    283.9 KB · Megtekintések: 2
Back
Oldal tetejére