• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Genezis

@Gyukker nézd csak Gyuri, nagy örömömre szépen terjeszkedik a Montecarlo.
A kép elég tré, de látható a fejlődés, sőt bubizik.
Egész jó a Neo zselés CO2, mondjuk picit átvert, ill. én voltam a balga.
A dobozon csak az 50 nap feliratot néztem, ennek bűvöletében indítottam el. Csodásan fotoszintetizált a Montecarlo, szép bubifüggönyt eregetett. Kb. 2 hét elteltével elillantak a buborékok, legalábbis nekem akkor tűnt fel.
Azonnal a porlasztót néztem, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy gáz van, mert nincs gáz.
Kicsit mérgelődve - a kutya fáját, ez elromlott - kevertem a második adag port. Láss csodát, megjavult, ontotta a CO2 bubikat.
Megoldás: olvass, értelmezz, gondolkozz logikusan. A dobozban lévő 5 tasak, összesen adja az 50 napot. De legalább rájöttem 5-6 nap után 🙄
 

Attachments

  • IMG_20201005_204201.jpg
    IMG_20201005_204201.jpg
    265.7 KB · Megtekintések: 25
@Gyukker nézd csak Gyuri, nagy örömömre szépen terjeszkedik a Montecarlo.
A kép elég tré, de látható a fejlődés, sőt bubizik.
Egész jó a Neo zselés CO2, mondjuk picit átvert, ill. én voltam a balga.
A dobozon csak az 50 nap feliratot néztem, ennek bűvöletében indítottam el. Csodásan fotoszintetizált a Montecarlo, szép bubifüggönyt eregetett. Kb. 2 hét elteltével elillantak a buborékok, legalábbis nekem akkor tűnt fel.
Azonnal a porlasztót néztem, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy gáz van, mert nincs gáz.
Kicsit mérgelődve - a kutya fáját, ez elromlott - kevertem a második adag port. Láss csodát, megjavult, ontotta a CO2 bubikat.
Megoldás: olvass, értelmezz, gondolkozz logikusan. A dobozban lévő 5 tasak, összesen adja az 50 napot. De legalább rájöttem 5-6 nap után 🙄
Szia Misi!
Nagyon jól esik a szememnek a látvány:)! Lassan elő kell venned az ollót, ugyanis jó körülmények között pillanatok alatt hajlamos a túlnövekedésre.
Nálam meg az oxidátor ért el nagy sikert! A halak viselkedése sokkal élénkebb lett, gondolom majd egyes növények fejlődésén is észre lehet venni a hatását.
 
Szia Misi!
Nagyon jól esik a szememnek a látvány:)! Lassan elő kell venned az ollót, ugyanis jó körülmények között pillanatok alatt hajlamos a túlnövekedésre.
Nálam meg az oxidátor ért el nagy sikert! A halak viselkedése sokkal élénkebb lett, gondolom majd egyes növények fejlődésén is észre lehet venni a hatását.
Nagyon bejön nekem is, jó látni ahogy kúszik, növekszik. Hétvégén fazonírozom.
Nálad élvezik a halak az oxigénben dúsabb vizet. Ha a növényeken is látsz majd pozitív változást, akkor teljes lesz az öröm.
 
Back
Oldal tetejére