• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garninano

Nekem is a kedvenceim :) Sikerült jó kis csapatot összehozni. Már az egyik SS petés volt mikor hoztam és úgy tűnik nem okozott neki túl nagy traumát a költözés, mert nem dobta el a petéket :D
 
én néha szórok be nekik még mosura bioplust is, főleg mikor petés nőstény van,hogy ha netán nem venném észre mikor születnek a kicsik, akkor is legyen kajájuk.
Viszont ezzel nem etetek sűrűn, pontosabban szoktam váltogatni a shirakura baby kajájával, mert a mosura bioplus elég élesztős.
 
Jó rég írtam már ide, de ennek az az oka, hogy ez a nano tökéletesen úgy viselkedik, ahogy tervezetem :D Nyugisan :D

A mohák növögetnek, bolbitis is szépen terebélyesedik, garnélák jól vannak. van 2 petés crs, aki szerintem szívat engem, mert már ezer éve petések :D legalábbis nekem úgy tűnik :D (megjegyzem a másikban is a 2 petés tigris is hasonlóan viselkedik :D )

Ma itt is takarítás volt, kicsit emeltem a ph-n kezelt csapvízzel, mert eléggé az alsó határon táncolt, most 6.3. Most hogy ebbe nincsen aljzat csak a dekorhomok, gyakorlatilag semmi nem mozdítja el a ph-t egészen a vízcseréig, a tds-t se. így előfordul, hogy a RO víz túlságosan lágynak bizonyul nekik.

Hamarosan kicsit formára kell nyírnom a mohákat is.

2013-01-04%2017.58.25-2%20%28633x640%29.jpg


2013-01-04%2017.56.55-1%20%28477x640%29.jpg
 
Tegnap kaptam Viktortól egy kis garnikaját próbára. Nem tudom mi lehet benne, egy felet törtem nekik ketté és az egy dolog hogy ölték egymást érte, de ma egész délelőtt "násztánc" ment az akiban :D Szerintem köze lehet a kajához, mert elég látványos volt a "keringőzés":D
 
Nekem valamiért a második akvárium-verzió tetszett a legjobban,sajnálom hogy végül nem ő lett az "állandó" : )
/abból az akváriumból a köveket honnan szerezted be ? : ) elképesztően jól volt összeválogatva, az egész nagyon szuper volt, én is valami hasonlót tervezek.
szerinted, jelenthet bármi problémát, hogyha az akvárium alsó szintje teljesen kvarchomok, és a hátsó "magasítást" csinálom csak meg garnélatalajból ?/
a mohák pedig nagyon szépen benőtték a követ nálad, nagyon tetszetős, gratulálok az egészhez !!

hogy áll most az akvárium ?: ) bármi változás ? nőnek a növények ? kisgarnélák sokan vannak ?

köszi a választ előre is
 
Back
Oldal tetejére