• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnilak

Ez az akvárium a maga természetességével számomra a csúcs, az a szint, ameddig el akarok jutni a low - tech nanok világában egyszer ;) de tényleg, annyira jó ránézni, semmi mesterkéltséget nem látni benne. tényleg egy kocka kivágva a természetből.
 
Köszönöm!
Semmi ördöngösség nincs benne, ha az alapok megvannak már csak sok türelem kell hozzá.
 
Először is nagyon hangulatos! :) De lenne egy kérdésem: milyen agyaggolyót használtál talajnak és honnan szerezted be?
Még egyszer gratula!
 
Először is nagyon hangulatos! :) De lenne egy kérdésem: milyen agyaggolyót használtál talajnak és honnan szerezted be?
Még egyszer gratula!

Köszi!
Kertészeti árudákban, nagy áruházak kertészeti részlegein kapható, azt hiszem vízkultúrás közegként árulják, kétféle méretben, én az apróbb szeműt választottam.
Önmagában nem lesz jó mert nagyon könnyű, keverni kell kaviccsal, nem könnyen fogsz ültetni bele. Helyette ajánlanám a JBL Manadot mostmár szinte minden díszállat kereskedésben kapható, nem túl vészes áron, én a következő akváriumomnál már ezt használtam nézd meg. Jóval könnyebb volt vele dolgozni, apróbb szemcsemérete miatt már az akvárium indítása után is élvezhető a látvány nem nyomja agyon az arányokat.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére