• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garniga!

Gondoltam megosztom veletek, hogyan haladok a hidra projektel :D
Tegnap nyomuk se volt, gondoskodtam róla, hogy menjenek nyaralni egy kicsit .
Mostani állapot, nos már megint nyerésre állnak, de nem reménytelen a helyzet. Egyik garnéla hősiesen fellépett ellenük, a szemem láttára rúgott bele az egyikbe, ami összehúzta magát. Lehet egy garnányit túlzok :ROFLMAO:

_D304249.JPG

_D304255.JPG

_D304259.JPG
 
Gondoltam megosztom veletek, hogyan haladok a hidra projektel :D
Tegnap nyomuk se volt, gondoskodtam róla, hogy menjenek nyaralni egy kicsit .
Mostani állapot, nos már megint nyerésre állnak, de nem reménytelen a helyzet. Egyik garnéla hősiesen fellépett ellenük, a szemem láttára rúgott bele az egyikbe, ami összehúzta magát. Lehet egy garnányit túlzok [emoji23]

View attachment 50168

View attachment 50169

View attachment 50170
Szek kepek. Amugy megkerdezhetem miert zavarnak a hydrak?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Gondoltam megosztom veletek, hogyan haladok a hidra projektel :D
Tegnap nyomuk se volt, gondoskodtam róla, hogy menjenek nyaralni egy kicsit .
Mostani állapot, nos már megint nyerésre állnak, de nem reménytelen a helyzet. Egyik garnéla hősiesen fellépett ellenük, a szemem láttára rúgott bele az egyikbe, ami összehúzta magát. Lehet egy garnányit túlzok :ROFLMAO:

View attachment 50168

View attachment 50169

View attachment 50170

lassan lehet felbukkan pár garnéla fióka is? :whistle:
 
A hydrák jelzik hogy jó a vized, érzékeny élőlények. Nekem zöld színű volt, de maguktól eltűntek, nem csináltam velük semmit.
Remélem időben eltűnnek majd, valami hihetetlenek, de tényleg. Egyik napról a másikra lesz vagy 5 és 1cm nagyságúak.
 
Amikor az ember hazaér a munkából és azt látja, hogy már kettő kismama van, ezért tisztába teszi az akváriumot és megeteti őket, csak hogy 1.5 óra gubbasztás után össze tudjon hozni egy homályos paca képet, amin mindkét kisnarancs egy képen szerepel, felbecsülhetetlen :):love::snaphappy::D.
Ezt így levegő nélkül egy szuszra :joyful:
_D304542.JPG
 
Nagyon jó ez a kép (is) !
Mégiscsak narancsok ? :) Jó néznek ki így színben passzolnak a kis bébik !

/Most milyen obival fotózol ? Ez már zoom ? Én most szenvedek a 4-10es macro előtét lencsémmel de lehet hogy nem ez lesz a megoldás :( /
 
Nagyon jó ez a kép (is) !
Mégiscsak narancsok ? :) Jó néznek ki így színben passzolnak a kis bébik !

/Most milyen obival fotózol ? Ez már zoom ? Én most szenvedek a 4-10es macro előtét lencsémmel de lehet hogy nem ez lesz a megoldás :( /
Köszi!
Igen, narancsok lettek a végén, de nem bánom, sőt! :)
Ez most fix 50mm f1.8-g-s obi, plusz a raynox dcr-250-es van még rajta. A Tamronos zoomal közelebbit tudok, de jóval rosszabb a minőség, mivel nem fix sajnos. Szerintem nem rossz a Te előtét lencséd sem, milyen beállításokkal nyomod? Írhatod pm-ben is :)
 
Amikor az ember hazaér a munkából és azt látja, hogy már kettő kismama van, ezért tisztába teszi az akváriumot és megeteti őket, csak hogy 1.5 óra gubbasztás után össze tudjon hozni egy homályos paca képet, amin mindkét kisnarancs egy képen szerepel, felbecsülhetetlen :):love::snaphappy::D.
Ezt így levegő nélkül egy szuszra :joyful:
View attachment 50235
Ilyen aki szereti a garnélákat ! ;):) Szépek !
 
Back
Oldal tetejére