• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Garnélás nano 45*24*16

fkf

Kertész szaki
Sziasztok.
Gondoltam megosztom veletek az új projecemet.
Technika:
akvárium:45*24*16 (GA)
Aljzat:Garnélás Borneo barna 2kg
Világítás :10w led refi, 6400K, 800lumen
Dekoráció :Red moor fa
Szűrő :Szivacs szűrő légpumpáról.
A fa éppen ázik, az akváriumot elkezdtem járatni. Az aljzat még engedi a levegőt magából, ha bekerül a fa rakok fel képeket. Addig egy üresjáratos kép.
Javaslatokat szívesen fogadok.
Köszi :FKF
 
Utoljára módosított:
Köszi
Nem azt a méretet hozták a szivacsból amit rendeltem :( garnálából valami egyszerűbb fajtát.
 
Szia!

Az alacsony akváriummal már én is régóta szemezek, nagyon szuper dolgokat lehet ebből is kihozni, nagyon várom, milyen lesz a tiéd!
Külön lájk, hogy elsőre valami egyszerűbb garnélával indítasz.(y)

Csak a fa lesz a dekor? Azért valami egyszerűbb kis növényt csak tervezel bele? Moha, anubias, buce, microsorum?
Sok sikert hozzá!
 
  • Like
Reactions: fkf
Sziasztok.
Ez a fa fog bekerülni az aksiba. IMG_20180309_103009.jpg
A leghosszabb ág kb 1 harmada fog kilógni.
Arra a részre tegyek valamit vagy ne? És ha igen akkor mit?
Köszi
 
Igazad van. Azért járatom üresen, mert a dekoráció még ázik. Red moor fa. Ezt szeretném majd bemoházni. Kíváncsi voltam, hogy az aljzat mennyire koszolja a vizet, szerencsére semennyire.+szivacsszűrőm még nem volt, erre is kiváncsi voltam hogy működik.
 
Igazad van. Azért járatom üresen, mert a dekoráció még ázik. Red moor fa. Ezt szeretném majd bemoházni. Kíváncsi voltam, hogy az aljzat mennyire koszolja a vizet, szerencsére semennyire.+szivacsszűrőm még nem volt, erre is kiváncsi voltam hogy működik.
De ha dobsz bele halkaját máris van értelme járatni.
 
Sziasztok
Ma bekerült a fa az akváriumba,2 hét áztatás után.
A növényekkel kapcsolatosan adjatok valami tanácsot.Moha az tuti, esetleg amit a fára tudnék kötni,és nem igényes.
Köszi a válaszokat IMG_20180318_153501.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére