• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

Hátha Henriknek nem lesz ideje válaszolni:

Nagyon szép a green jade.
Ez az amit Zsolt már leválogatott, vagy egy másik társaság?
szerintem egybe engedte őket, de igen ilyeneket vitt tőlem is (Adrián garnijaiból).

Az aljzat Dennelre Yukon?
nem, ez a szegény ember Yukon-ja... brownie aljzat néven fut (de 95%-ban olyan mint a dennerle).
 
Hátha Henriknek nem lesz ideje válaszolni:


szerintem egybe engedte őket, de igen ilyeneket vitt tőlem is (Adrián garnijaiból).


nem, ez a szegény ember Yukon-ja... brownie aljzat néven fut (de 95%-ban olyan mint a dennerle).

Jól néznek ki, nagyon!
(Köszi a helyettesítést!)
 
Hátha Henriknek nem lesz ideje válaszolni:


szerintem egybe engedte őket, de igen ilyeneket vitt tőlem is (Adrián garnijaiból).


nem, ez a szegény ember Yukon-ja... brownie aljzat néven fut (de 95%-ban olyan mint a dennerle).
Koszi Zsolt.
Minden valasz jo. Ismersz mar nagyon.
Annyi, hogy Adrian fele garnélák masik akvaba kerultek. Ebbe:
IMG_20190113_193139.jpgIMG_20190113_193150.jpg
Nem engedtem ossze mert nagyon szep allomany kezd osszeallni a fekete akvaba. Csak rendkivul jo szinueket dobok bele.
 
Koszi Zsolt.
Minden valasz jo. Ismersz mar nagyon.
Annyi, hogy Adrian fele garnélák masik akvaba kerultek. Ebbe:
View attachment 71074View attachment 71075
Nem engedtem ossze mert nagyon szep allomany kezd osszeallni a fekete akvaba. Csak rendkivul jo szinueket dobok bele.
hát ez az alsó csíkos hátú azért nem rossz ;)

szerk: már vannak kicsik abból amik nálam maradtak. Ha nőnek és lesz középzöld sárga csíkkal viheted :)
 
Utoljára módosított:
Hogy kék tigris, azt látom, de csíkokat nem, tudomásom szerint ezeket hívják Royal Blue Tigrisnek. Egyébként ezek a legdrágábbak
@szentgyo szerinted?

Az enyémeknek van csíkja, ezek a Deep Blue változat.

View attachment 71465

View attachment 71466

Royal blue, poison blue,meg még ezer néven futnak. Ugyanolyan árban mozognak, mint a sötét kék tigrisek. Ezek a fekete tigris és kék tigris keresztezésével jöttek létre.
 
Back
Oldal tetejére