• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Garnéland

Nem hajlik a polc? : D
És az is érdekelne, hogy milyen pumpa hajtja azokat a szivacsszűrőket, ami mellett még aludni is tudtok. :D
 
A polc nem hajlik. (meg) a pumpat ajandekba kaptam jo par eve, markajat nem neveznem annak, inkab ugy mondom van rajta egy hailea felirat amit semmibe sem veszek mert az elso kulsoszurom ezen a neven futatott es egy rakas szerencsetlenseg volt. Egy lopas az a termek mert az araert semmit sem kap az ember.
Valamennyi hangja van rosszul alvoknak egyaltalan nem ajanlom, nekem nincs bajom az alvassal. Melyen es gyorsan csinalom az ilyesmit.
Valamikor majd egyszer veszek egy normalisat csak eddig nem volt ra igeny.
Az akvariumok 10 literesek ugy, hogy nincs nagy sully, az is el van osztva.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Par sorban osszegzem mi hogyan lett ossze dobva. Felso 3 akvarium balrol jobbra.
Akvariumok: 20x20x25
Lampa: leecom l60 egyszerre a 3 felett felere dimmelve.
Aljzat: 1: ista shrimp 5.5 ph-t tartja az eppen aktualison. 2: aquatic nature soil meglatjuk milyen. Ultetni konnyu bele. 3ista shrimp.
Szures szivacs+legpumpa. 1 pumparol megy mind az 5.
garnélák. Elsobe zoldek, kozepsobe lesznek a kekek, jobb oldaliba a citrom sargak.
Also polc:
Baloldali.
Talaj: aquatic nature soil,
Lampa: leecom 030 (mindketton kulon)
garnélák: bal narancs, jobb meg ures. Szerintem oda mennek majd kulon a cbs-ek.

Egyesevel talaj bele, pici viz, ultetes, ozmoval feltolt, gh plusz 130-ra, szures indit, 2,5ml biotopol mindbe, az elozo akvakbol kifogott garnélák bele. Beszoktatasi ido kb 2mp amig lendult a kancso.
Vilagitas leidozitve 7 orara.
Tapozas flora grow plant heti 1 pumpa, kb1, 3ml.
A tobbi menet kozben alakul.
Novenyzet vegyes lesz. Microk, annubiasok, bucek, mohak,
Egy ket dekorfa stb.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Köszi, akkor a légpumpát továbbra is elvetem, mostanában a csótányok kaparászása is felriaszt éjjel, vagy épp elaludni nem tudok. Eleségállatok, nem hívatlan vendégek. :D
Nem gondoltal meg arra, hogy tobb folyadekot kellene innod? Jobban alszol tole.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Köszi, akkor a légpumpát továbbra is elvetem, mostanában a csótányok kaparászása is felriaszt éjjel, vagy épp elaludni nem tudok. Eleségállatok, nem hívatlan vendégek. :D
Szerintem ne vesd el. Lehet kapni nagyon halkakat. Gondolom.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
A polc nem hajlik. (meg) a pumpat ajandekba kaptam jo par eve, markajat nem neveznem annak, inkab ugy mondom van rajta egy hailea felirat amit semmibe sem veszek mert az elso kulsoszurom ezen a neven futatott es egy rakas szerencsetlenseg volt. Egy lopas az a termek mert az araert semmit sem kap az ember.
Valamennyi hangja van rosszul alvoknak egyaltalan nem ajanlom, nekem nincs bajom az alvassal. Melyen es gyorsan csinalom az ilyesmit.
Valamikor majd egyszer veszek egy normalisat csak eddig nem volt ra igeny.
Az akvariumok 10 literesek ugy, hogy nincs nagy sully, az is el van osztva.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Nekem volt Hailea légpumpám, nagyon elégedett voltam vele.
Ugyan külső szűrőm nem, de azt gondoltam, hogy jó cuccai vannak ennek a gyártónak.
Gratula Henrik, jópofa kis csomagot dobtàl össze.

Hány akváriumban és összliterben garázdálkodsz így most?:)(y)
 
Nekem volt Hailea légpumpám, nagyon elégedett voltam vele.
Ugyan külső szűrőm nem, de azt gondoltam, hogy jó cuccai vannak ennek a gyártónak.
Gratula Henrik, jópofa kis csomagot dobtàl össze.

Hány akváriumban és összliterben garázdálkodsz így most?:)(y)
12. Az ossz liter nem sok mert sok a pici. [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Szerintem ne vesd el. Lehet kapni nagyon halkakat. Gondolom.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Sokan nem is magát a pumpát tartják hangosnak, hanem a levegőt benne. Majd jól körbenézek, ezt most kicsit átgondoltabban indítom majd, mint a másikat.
Köszi a tippet. :)

Tapatalkkal küldve az én G3121 eszközömről
 
Sokan nem is magát a pumpát tartják hangosnak, hanem a levegőt benne. Majd jól körbenézek, ezt most kicsit átgondoltabban indítom majd, mint a másikat.
Köszi a tippet. :)

Tapatalkkal küldve az én G3121 eszközömről
Nem tudom mekkora lesz az akvad de vannak jo csendes csobogok. Csak meg kell talalni a megfelelot. Nekem nagy lenne barmelyik a tizesekre.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Pont ilyen 10es. Egyszer már megpróbáltam egy belsővel elindítani, de rengeteg helyet foglal, kevés volt bele a talaj is, így 2 hét után szétszedtem. Az akasztósoktól pont azért félek, mert csoboghat. :D Annak is utána kell néznem, hogy mifélék vannak.
Na de nem offolok nálad tovább, majd ha aktuális, naplózni kezdem. Csak jöttem leskelődni. ;)
 
Back
Oldal tetejére