• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla mellé ajánlott halak

Sejtettem, csak próbáltam nyugtatni magam h nem kell egy garnéla nevelő akvárium is pluszba... Köszi!
Ha van elég búvóhely, sok növény stb. akkor nőnek az esélyek, de alapból ami a hal száján befér, azt megeszi/megeheti. Pluszban ott van a stressz is a halak mellett, külön garnélás akvában szaporábbak.
 
Sziasztok! Szerintetek van valamennyi esélyem zöld neonok mellett bármilyen garnéla szaporulatra?
Nekem black neonok mellett is elvannak. Igen vadásszák őket, de 25BN db és még 15 nem tudom mi nem vadászik le 300 garnélát 330L-ben, van hova bújni. Csak azt támadják aki átúszik a nyílt vízen. sose mennek le talaj tájon piszkálni őket, míg a sügérek igen. Tehát a kérdés, hogy mi a zöld neonjaid népsűrűsége. Nálam kb 1 hal/8 L víz. Ha 100 literbe tartasz 50-et tuti felzabálják az egészet.

S ugyebár az 1cm-es példányokat már nem nagyon tudják megkajolni. Tehát a kicsikre mennek.
 
Nekem black neonok mellett is elvannak. Igen vadásszák őket, de 25BN db és még 15 nem tudom mi nem vadászik le 300 garnélát 330L-ben, van hova bújni. Csak azt támadják aki átúszik a nyílt vízen. sose mennek le talaj tájon piszkálni őket, míg a sügérek igen. Tehát a kérdés, hogy mi a zöld neonjaid népsűrűsége. Nálam kb 1 hal/8 L víz. Ha 100 literbe tartasz 50-et tuti felzabálják az egészet.

S ugyebár az 1cm-es példányokat már nem nagyon tudják megkajolni. Tehát a kicsikre mennek.
A kifejlett példányok nálam sem okoznak gondot, sőt együtt kajálják a garnélatápot az etetőüvegből... Egyik sem jön zavarba a másiktól, viszont szeretném szaporítani őket. Muszáj lesz összeraknom valami nevelőt nekik, mert így gyenge lesz a szaporulat.
 
Back
Oldal tetejére