• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla mellé ajánlott halak

Novakovdm

Kertész szaki
Üdv!

Biztos feltette már más is ezt a kérdést,de nem találtam ilyen topicot.

Szóval a kérdés az,hogy milyen nano halat rakhatok garnélák mellé,ami tuti biztos hogy nem falja fel a kölköket...?

Kinek milyen tapasztalata van milyen halakkal? :)
 
nano halakat? hát kb bármit, ami tényleg nano :)
galaxy, amanda, borarasok, ezek hozzá se nyúlnak.
a rizspontyok se. ezekkel van tapasztalatom, de gyanítom, más hasonló méretűek sem fognak dúlást rendezni az állományban.
 
Látványosan nem pusztìtják őket, de szerintem akvárium méret és búvóhely függő. Nameg hogy milyen gyakran eteted a halakat.. :) A csemetéket ha nem tudnak hova elbújni, ritkítják sajnos. (ahogy szinte az összes màs hal)
 
Üdv!

Biztos feltette már más is ezt a kérdést,de nem találtam ilyen topicot.

Szóval a kérdés az,hogy milyen nano halat rakhatok garnélák mellé,ami tuti biztos hogy nem falja fel a kölköket...?

Kinek milyen tapasztalata van milyen halakkal? :)

Nekem sakurák mellett Boraras Brigittae van 7db a nanoban. Nagyon szép, igazi nanoba való halacsok. Barátságosak is, ahogy meglátnak, egyből úsznak az üveghez kajáért :)
Vagy ha bármit elkezdek matatni az akiban, már jönnek, és érdeklődnek. Abszolút nem bujkálós halak (kivéve az első max egy napot amíg beszoknak), szépen úszkálgatnak a kis éhenkórászok :)
Ennél nagyobb méretű halra én már csak horgászatkor vágyok! Merem őket ajánlani.
 
Üdv!

Biztos feltette már más is ezt a kérdést,de nem találtam ilyen topicot.

Szóval a kérdés az,hogy milyen nano halat rakhatok garnélák mellé,ami tuti biztos hogy nem falja fel a kölköket...?

Kinek milyen tapasztalata van milyen halakkal? :)

Szia!

Nekem 7 Boraras és 6 amanda lazac társaságában vannak a sakurák. Sőt még 2 black molly is van velük a nanoban. Teljesen jól megvannak.
 
Üdv!

Biztos feltette már más is ezt a kérdést,de nem találtam ilyen topicot.

Szóval a kérdés az,hogy milyen nano halat rakhatok garnélák mellé,ami tuti biztos hogy nem falja fel a kölköket...?

Kinek milyen tapasztalata van milyen halakkal? :)

sajna meg nem hallottam olyan pici szaju halrol ami ne tudna megenni a kolok garnikat, viszont sok buvohellyel es suru novenyekkel javithatod az aranyt. Amit en ajanlanek az az endler guppi. Jo etetes mellett nem jelent kimondottan veszelyt a kicsikre.

Tapatalk 2-vel küldve az én IDEOS S7 Slim-ről
 
Back
Oldal tetejére