• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla etetés

Új favorit kaja van.

Ezt nagyon eltalálták a fiúk!

Nagy kedvenc nalunk is. (y)
A garnelakon kivul minden mas is imadja: cory, pandacsik, oto, meg a brigik is szoktak enni a felszallo darabkakat. Mi szet szoktuk morzsolni a golyokat, mert az amanok kepesek lelepni egy egesszel is, utana meg benaznak, elejtik a susnyasba es neznek bamban. :D
 
Utoljára módosított:
Nagy kedvenc nalunk is. (y)
A garnelakon kivul minden mas is imadja: cory, pandacsik, oto, meg a brigik is szoktak enni a felszallo darabkakat. Mi szet szoktuk morzsolni a golyokat, mert az amanok kepesek lelepni egy egesszel is, utana meg benaznak, elejtik a susnyasba es neznek bamban. :D
Nálam kedvenc mindekinek.

Amanók elhurcolási hajlamának hatását úgy csökkentem, hogy nem, vagy csak lassan omló kajánál 5 perccel előtte betolok egy adag Denerle crustagrant (kb 2-3mm golyó), amit hurcolhatnak. utána jöhet a nem elhurcolandó kaja.
 
Minden infó ott van a videóban...
Glasgarten cucc.


Kipróbáltam tegnap az Artemiát is tőlük, az is faintos.
 
Sziasztok!

Vörös szúnyoglárvát próbáltatok már garinknak adni? Én véletlen tubifex helyett vettem a cory pygmiknek ők persze tojnak a velük azonos méretű eleségre. A garnélák viszont úgy tolják befele mint én a pick snack vékony kolbászt. :D

Lehet gond a nem tipikus garnéla kajából?
Nálam a habrosus és a pygmik is szívják a vörös szúnyoglárvát, mint a spagettit, de a garnélák is rabolnak belőle.
Nem hinném, hogy bajuk lehet tőle, bár igen ritkán jutnak csak hozzá.
 
Sziasztok!

Vörös szúnyoglárvát próbáltatok már garinknak adni? Én véletlen tubifex helyett vettem a cory pygmiknek ők persze tojnak a velük azonos méretű eleségre. A garnélák viszont úgy tolják befele mint én a pick snack vékony kolbászt. :D

Lehet gond a nem tipikus garnéla kajából?
Mi lehetne, ha az elhullott halakat és garnélákat is elfogyasztják?;)
 
Nálam a habrosus és a pygmik is szívják a vörös szúnyoglárvát, mint a spagettit, de a garnélák is rabolnak belőle.
Nem hinném, hogy bajuk lehet tőle, bár igen ritkán jutnak csak hozzá.

Mi lehetne, ha az elhullott halakat és garnélákat is elfogyasztják?;)

Néztem a pygmiket, de amennyire láttam elúsztak fölötte. Persze jó, hogy ez a legnagyobb bajom az akvával, hogy nem tudom mit adjak a pygmiknek hogy ne ilyen beesett hasú csökevények legyenek, de akkor is idegesít hogy nem találok semmi nekik megfelelőt. :D A garniknak persze minden jó szokás szerint... :) Köszi!
 
Sziasztok!

Vörös szúnyoglárvát próbáltatok már garinknak adni? Én véletlen tubifex helyett vettem a cory pygmiknek ők persze tojnak a velük azonos méretű eleségre. A garnélák viszont úgy tolják befele mint én a pick snack vékony kolbászt. :D

Lehet gond a nem tipikus garnéla kajából?
Nálam elhorják az Amanók, de a pigyk is rendesen tolják magukba. Igaz, csak fokhagymásat adok.
 
Néztem a pygmiket, de amennyire láttam elúsztak fölötte. Persze jó, hogy ez a legnagyobb bajom az akvával, hogy nem tudom mit adjak a pygmiknek hogy ne ilyen beesett hasú csökevények legyenek, de akkor is idegesít hogy nem találok semmi nekik megfelelőt. :D A garniknak persze minden jó szokás szerint... :) Köszi!
Jaaaj, te okoskolbínó! Hát miért nem rinyáltál egy kicsit, amikor nálam jártál. Adtam volna többféle kóstolót.
No, legközelebb gyere csak az én utcámba, küldök a kis víziegereknek finomságokat. :)
 
Sziasztok!

Vörös szúnyoglárvát próbáltatok már garinknak adni? Én véletlen tubifex helyett vettem a cory pygmiknek ők persze tojnak a velük azonos méretű eleségre. A garnélák viszont úgy tolják befele mint én a pick snack vékony kolbászt. :D

Lehet gond a nem tipikus garnéla kajából?
Mivel a rákok dögevők, ezért mindent felfalnak, ami emészthető. Erre találták őket ki! ;)
 
Sziasztok!

Vörös szúnyoglárvát próbáltatok már garinknak adni? Én véletlen tubifex helyett vettem a cory pygmiknek ők persze tojnak a velük azonos méretű eleségre. A garnélák viszont úgy tolják befele mint én a pick snack vékony kolbászt. :D

Lehet gond a nem tipikus garnéla kajából?

Minden fagyasztott eleségre rámennek a garnélák nálam a nagy akvában, de durván. :D

Dögevők, nem csoda, hogy a dögökre rácuppanak. :D
 
Back
Oldal tetejére