• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla etetés

Nálam csak az amanok mentek rá, de ők is csak easy carbo ecsetelést követően, mikor már rózsaszín lett.
 
Etet(ett) valaki Dennerle Shrimpking Baby kajával? Hogyan kellene? Beletettem egy csipeszhegynyit a vízbe, lebegett, kavargott a vízben, majd kb. 5 perc múlva sztem a szűrőben végezte. :rolleyes:
 
Etet(ett) valaki Dennerle Shrimpking Baby kajával? Hogyan kellene? Beletettem egy csipeszhegynyit a vízbe, lebegett, kavargott a vízben, majd kb. 5 perc múlva sztem a szűrőben végezte. :rolleyes:
Én nem használok bébikaját, kicsit feleslegesnek érzem. Bármilyen tablettát ha feloldasz vízben és beöntöd a flow-ba eljut mindenhova.
Poroknál a szűrő kikapcsolása lehet a megoldás amíg leülepszik a táp. Ha előáztatod a kaját gyorsabban elsüllyed ;)
 
Sziasztok! Zöldségeket forrázás után, hogy teszitek be az akiba? Kis tálkán vagy csak simán bedobjátok? Mert ha nem eszik akkor hogy tudom kiszedni, csak azért kérdezem!
 
Nekem lenne egy nagyon amatőr kérdésem. A garnélàk eszik-e az akváriumi növényeket? Vagy csak akkor ha valami általuk nem igazán csipázott kajesz van nekik adva? És ilyen halak mellett lenne: neon galaxy páncélos harcsa arany olin...valamienneksosetudomanevét csigaevő ezek bàntanák őket?
 
Nekem lenne egy nagyon amatőr kérdésem. A garnélàk eszik-e az akváriumi növényeket? Vagy csak akkor ha valami általuk nem igazán csipázott kajesz van nekik adva? És ilyen halak mellett lenne: neon galaxy páncélos harcsa arany olin...valamienneksosetudomanevét csigaevő ezek bàntanák őket?

Az egészséges növényeket kizárt hogy megegyék, esetleg a bomló leveleket lehetséges, nálam előfordult hogy a már teljesen átlátszó levelet ami bomlásnak indult tépkedték, de hogy meg is ették-e azt nem tudom.
A halaid nem bántják őket, egyedül a csigaevő hal necces. Ha a nagyokat nem is de a szaporulatot már lehet hogy megtizedelnék.
 
Az egészséges növényeket kizárt hogy megegyék, esetleg a bomló leveleket lehetséges, nálam előfordult hogy a már teljesen átlátszó levelet ami bomlásnak indult tépkedték, de hogy meg is ették-e azt nem tudom.
A halaid nem bántják őket, egyedül a csigaevő hal necces. Ha a nagyokat nem is de a szaporulatot már lehet hogy megtizedelnék.
A galaxy is nagy vadász hírében áll. Picikre biztos rámennek.
 
Az egészséges növényeket kizárt hogy megegyék, esetleg a bomló leveleket lehetséges, nálam előfordult hogy a már teljesen átlátszó levelet ami bomlásnak indult tépkedték, de hogy meg is ették-e azt nem tudom.
A halaid nem bántják őket, egyedül a csigaevő hal necces. Ha a nagyokat nem is de a szaporulatot már lehet hogy megtizedelnék.

A szaporulat annyira nem is érdekelne engem. A nagyokat ne bántsák az lenne majd a lényeg.
 
Ja meg még annyi, hogy akkor tényleg nem kell semmi féle speckó táp nekik? Elég az ubi-sóska meg ilyesmi nekik?
 
Ja meg még annyi, hogy akkor tényleg nem kell semmi féle speckó táp nekik? Elég az ubi-sóska meg ilyesmi nekik?
Talalsz itt a forumon olyan kollegat aki nem is nagyon eteti oket. :) Minel valtoztosabb az etrend annal jobb, de nem feltetlenul kell a legdragabb kajakat megvenni.
 
Nekem lenne egy nagyon amatőr kérdésem. A garnélàk eszik-e az akváriumi növényeket? Vagy csak akkor ha valami általuk nem igazán csipázott kajesz van nekik adva? És ilyen halak mellett lenne: neon galaxy páncélos harcsa arany olin...valamienneksosetudomanevét csigaevő ezek bàntanák őket?
A csigaforgató biztosan piszkálná őket! A növényevésről pedig annyit, hogy nekem az amanok és a crs-ek is ráfanyalodnak a reinickire, de főleg a fiatalabb levelekre, pedig változatosan és rendszeresen kapnak tápot is és zöldséget is!
 
Valakinek lenne ötlete, hogyan nevelhetők a garnélák illedelmes falatozásra?
Hiába próbálkoztam kis üvegtállal, amit egyre több helyen láttam, mindent széthordanak pillanatok alatt! Pedig vannak, amikkel nagyon tudnak piszkolni.:banghead:
Talán csipeszen belógatva jobb eredményt érnék él?
 
Valakinek lenne ötlete, hogyan nevelhetők a garnélák illedelmes falatozásra?
Hiába próbálkoztam kis üvegtállal, amit egyre több helyen láttam, mindent széthordanak pillanatok alatt! Pedig vannak, amikkel nagyon tudnak piszkolni.:banghead:
Talán csipeszen belógatva jobb eredményt érnék él?
A dennerle kajakat nem hordjak szet mert rogton szetesik a vizben. A JBL kis szemcseivel nekem is szetszaladnak.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Hát, nálam a fő kedvenc a Dennerle shrimp king loops spinat/hokkaido, amik kis gyűrűcskék, na arra rárabolnak és rohannak vele, ki merre lát! A gran custa nem is feladat nekik, olyan apró szemű.:D
 
Lehet hülye kérdés, de azért rákérdezek. :)

Nyár végén préseltem le friss szedésű japán juhar leveleket, egy nagy világatlaszban. Most akarok nekik adni, nem lett a leveleken a száradás meg egész tél alatt ólom a nyomdafestéktől? :) Mert az ólom nem a garnélák barátja...
 
Back
Oldal tetejére