• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnéla etetés

Borsi

Főkertész
Sziasztok!

Mit tegyek?
Bármilyen garnéla kaját dobok be az akváriumba, jön bármelyik amano, a hóna alá csapja és bezúz vele a susnyásba.
Nem hogy nagy közös vacsora nincs amit fotózni tudnék, de a maradékot sem tudom kivenni, mert mint mondtam, a susnyásba viszi.
Ha még egyet bedobok, akkor azt a másik csapja a hóna alá...

Ti hogyan csináltok olyan klassz csoportos kajálós képeket? Hogy-hogy nem lépnek le vele?

6896881643_67c1fa8ee1.jpg

viktorlantos

Alapító
Admin
Sziasztok!

Mit tegyek?
Bármilyen garnéla kaját dobok be az akváriumba, jön bármelyik amano, a hóna alá csapja és bezúz vele a susnyásba.
Nem hogy nagy közös vacsora nincs amit fotózni tudnék, de a maradékot sem tudom kivenni, mert mint mondtam, a susnyásba viszi.
Ha még egyet bedobok, akkor azt a másik csapja a hóna alá...

Ti hogyan csináltok olyan klassz csoportos kajálós képeket? Hogy-hogy nem lépnek le vele?
Kötözd rá a kaját valamire. Lehet rácsozni, hálózni. Lehet kő, vagy valami kivehető kis cucc amit csak etetéskor raksz be.
Ezeket tuti nem viszi el egy amano sem és ott fognak majd zsizsegni a szemed előtt (y)

Maci

VIP kertész
Érdeklődni szeretnék, hogy kövér porcsint próbált már valaki adni a garnnijainak? Szerintetek forrázva mehet?

Szerintem minden jó nekik, ami emberi fogyasztásra is jó. Én elég sok mindent adtam már nekik (pl.: spenót, sóska, mángold, céklalevél, brokkoli, karfiol, répa, uborka, borsó, petrezselyem, saláták), van, amire azonnal rárabolnak, van, amire nem. :)

Tavaszi és nyári porcsint ettem már (kövéret nem), de a garnéláknak nem adtam, mert túl "vizesnek" gondoltam, és a tapasztalataim szerint a komolyabb ízekre (pl.: spenót) rabolnak rá a legdurvábban. :) Baj nem lehet, ha kipróbálod, max. keveset rakj be első körben.

Oldal tetejére