• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fűtők

Multis

Főkertész
Üdv
Szereztem ma egy ilyet:
jager_50.jpg


jager_50_0.jpg


Cserébe egy ilyenért: :)

HUF-200.jpg


Remélem jó üzletet csináltam.
Kérdésem az lenne hogy mennyire megbízhatók ezek az automata fűtők?Esetleg ezt teljesen elmeríthetem vagy sem?Mert van rajta vízszint max-min jelölés.Szerintem nem lehet de van ahol azt írják hogy teljesen elmerülhet - "Teljesen alámeríthető (akár fektetve is elhelyezhető), túlhevülés ellen védett"...
 
Pont ilyen van a 26 literesben, nincs vele semmi gond, elfektetve pihen az akvárium alján az üveghez tapasztva. Szóval nyugodtan elmerítheted teljesen.
 
Nekem is ilyen volt korábban, de már kettő is megadta magát :( Az egyik folyamatos fűtésre kapcsolt, a másik folyamatosan be sem kapcsol :D
Nem adtam egy harmadiknak esélyt, inkább egy külső fűtőt szereztem be.
 
Nekem is volt Jäger fűtőm. Amíg működik addig jó, de nekem az egyik úgy döntött, hogy folyamatosan fűteni fog. Gariban cserélték.
 
A Tetratec fűtőt is el kell meríteni teljesen? Most vettem, de erre semmilyen utalás nincs a papíron.(n)
 
Tudna esetleg segíteni valaki? Be kéne már üzemelnem, eléggé hűvös van a szobában...
Ha szabályozható a fűtő, azaz van a tetején egy kis potméter, akkor addig lehet csak belemeríteni a vízbe, hogy a felső része kiálljon, azaz a szabályozó egység. Ez általában egy feket műanyag henger az üveg vagy műanyag cső tetején. Természetesen az is vízálló, de jobb a biztonság!
 
Igen, szabályozható. Van rajta egy minimum water level jelzés, de maximum nincs azért is bizonytalanodtam el. Köszönöm a segítséget!
 
Egy darabig néztem, hogy mi az a haszut mafor!:D
Van hozzá, de abban csak azt írja, hogy a minimumig legyen vízben, a maximumról nem ír semmit. A google-ban sem találtam.

Ha nem írjak a maxot, akkor bármeddig ledughatod! :)

Manapság nem nagyon beszélik még az újmagyart :)
 
Back
Oldal tetejére