1. FONTOS! FÓRUM FRISSÍTÉS A LÁTHATÁRON!

Egy ideje halogatjuk már a fórum motor frissítést. Nagy verzió váltás van, ami azzal is jár, hogy sok új funkció érkezik, de több bővítménnyel használt funkció nem biztos, hogy megmarad ebben a formában. Most már elég sok idő eltelt, hogy a stabil verzió miatt váltsunk. Akinek fontos bookmark, privát üzenete volt, mentse le. Ezeket az alap funkciókat visszahozzuk, de az adat migrálás miatt, az adatok lehet elvesznek majd. Pláne, hogy a jelenlegi üzenetkezelő is csak egy bővítmény ami nem a fórum motor része. Gondoljátok át és nekiesünk valamikor. Az átállás után biztosan lesz majd felület igazítás stb, de a motor sok új dolgot tartalmaz ami elsősorban nektek lesz jobb élmény. Köszi a megértést.
    Értesítés elrejtése
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Full spectrum LED világítás

Kategória: 'Akvárium világítás', témanyitó: tamasgp, téma nyitása: Aug 3, 2018.

1. tamasgp
    Épp nem fórumozik ...

tamasgp Tapasztalt kertész

Tag:
    Júli 30, 2018
    Kedvelik:
    54
    Hely:
    Budapest IV. kerület Petőfi utca
    Sziasztok,
    Mi a véleményetek a full spectrum LEDekből készült világításokról? Én most készítettem egy kiegészítő fényt a meglévő Aquamorph LD4-em mellé (megtartottam azt is, mert nem szeretném lilában látni az akváriumomat). Van valakinek ezzel kapcsolatban már tapasztalata? Mekkora fényerővel érdemes világítani? Mennyiben más paraméterek kellenek (világítási idő, fényerő), mint egy hagyományos LED-es világításnál?

2. Guzs Imre
    Épp nem fórumozik ...

Guzs Imre Főkertész

Tag:
    Jan 20, 2016
    Kedvelik:
    262
    Hely:
    Sopron
    Látom nem nagyon reagált senki. A te tapasztalatod végül is mi lett?

3. tamasgp
    Épp nem fórumozik ...

tamasgp Tapasztalt kertész

Tag:
    Júli 30, 2018
    Kedvelik:
    54
    Hely:
    Budapest IV. kerület Petőfi utca
    Én 10db 3W-os LEDből készítettem el a világítást. 95%-os fényerőn világítok az LD4 mellett napi 7 és fél órát. Extrém változást nem látok, ráadásul a lilás fény nem is feltétlenül ad jó árnyalatot az akváriumnak. A növények nőnek, de lehet, hogy egy teljes RGB-vel jobb lenne a hatás.

Guzs Imre kedveli.

Aktuális oldal megosztása

1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata
    Értesítés elrejtése