• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fuego - A csavargó akvárium kistestvére

Sziasztok :)
Akvárium fronton minden a legnagyobb rendben.
Bár nem olyan ütemben halad a fejlesztgetés mint szeretném, lassan de biztosan haladunk :D
A co2 lassan összeáll, de szerintem csak januárban indítom be mikor vissza jöttem az ünnepekről.
A melóhelyemen sikerült beszerezni egy ledes tükörvilágítást, nem tudom miféle ledek de bitang jól világítanak :D
Hoztam pár képet, természetesen telefonnal a minőségtelenség jegyében :ROFLMAO:
Itt a hegytető, amit imádnak mind a halacsok mind a garnélák :D
g9xjyby7P-6juskv1qWZ5wjxeNzc_9InRXCwa7CjZi084-stuuSvCkFgBJzHoGTQOFDUt2RUUHdgJORyrQg=w430-h764-no.jpg

A halacsok szeretik megmutatni magukat hála az égnek :D
_gHRQJ8JPDfFZmchDOb_DNKAKDZXRJrQTQnsUWbJysKhYtEZ9LUEEcSzuiODdu72ZFpzJnsZtJHMW0MFSPm=w430-h764-no.jpg

Igaz nem egy minőségi teli fekete szörnyecske de mindig örülök mikor látom... Nincs szívem kiszelektálni :LOL:
Jl_bp1pqTYPX_uoPt_OpCR5SaWu-Fc-B1ShZqQs3jjfCHeowLBjwuKVb18WfYJnQoYWlXhaF2372qEE8asu=w430-h764-no.jpg

A cpo-nak is imádom a színét :D Igazán össze kapta magát, jön megy mint a távirat.
s_ZzsxapqaYVcH7y1G5Kyx2-Kec7LAiXq3hslGrAAEBZRwVqnPbQoNEFwlMTfTobHWiYDKXRTmwBaqvPzso=w430-h764-no.jpg
Nos most úgy ennyi volt...
Az ünnepek alatt majd bővebben kibontakozok :D
Addig is csóközön :kiss:
 

Attachments

  • pTMG_0rZjkHdeaVuz4aBH9Cyt7mVHl3NsSU38T-rqA6oNqI7HsgehKHpNLrLVn6rqX1fA_eHRNUHoPHQ5CC=w430-h764-no.jpg
    pTMG_0rZjkHdeaVuz4aBH9Cyt7mVHl3NsSU38T-rqA6oNqI7HsgehKHpNLrLVn6rqX1fA_eHRNUHoPHQ5CC=w430-h764-no.jpg
    118.7 KB · Megtekintések: 1
22-én vagy 23-án megyek haza attól függően mennyire leszek másnapos :ROFLMAO: El is kellene kezdeni begyűjteni a dolgokat amiket vinnem kell neked. Szóval írd össze légyszíves mik is azok mert csak egy részére emlékszem o_O
 
22-én vagy 23-án megyek haza attól függően mennyire leszek másnapos :ROFLMAO: El is kellene kezdeni begyűjteni a dolgokat amiket vinnem kell neked. Szóval írd össze légyszíves mik is azok mert csak egy részére emlékszem o_O

Zsolttól 10db extra vörös garnéla [emoji2]
Meg mohákat beszéltünk. Egyéb nincsen szerintem [emoji2]
 
22-én vagy 23-án megyek haza attól függően mennyire leszek másnapos :ROFLMAO: El is kellene kezdeni begyűjteni a dolgokat amiket vinnem kell neked. Szóval írd össze légyszíves mik is azok mert csak egy részére emlékszem o_O

Remélem, jól telt a karácsony és a szilvesztert, meg az újévet is barátok körében töltöd.
Ha felénk jársz 2019.január 1-jén, akkor egy finom, kijózanító kávéra, hozzá egy kis ropogós malacsültre és rengeteg kocsonyára a vendégünk vagy, feltétlen ugorj be hozzánk!
 
Remélem, jól telt a karácsony és a szilvesztert, meg az újévet is barátok körében töltöd.
Ha felénk jársz 2019.január 1-jén, akkor egy finom, kijózanító kávéra, hozzá egy kis ropogós malacsültre és rengeteg kocsonyára a vendégünk vagy, feltétlen ugorj be hozzánk!
Nem győzöm mondani, hogy te egy igazi tündér vagy :)
Az szilvesztert is imádott családom körében töltöttem, batyus bálba mentünk topogni.
Épp nyíregyen várom a csatlakozásom szóval sajnos nem hiszem, hogy ma be tudnék ugrani viszont hálás vagyok a meghívásért :whistle:
Csodálatos akváriumokban, egészségben és boldogságban teli új évet kívánok nektek !
 
Majd valamelyik nap igen :)
Ma már hulla vagyok, a következő pár nap pedig elég mozgalmas lesz.

Kíváncsian várom a fejleményeket, hogyan bírkóztok meg egymással[emoji2]
Minden oké volt az ünnepek alatt? Haza út simán ment?
 
Back
Oldal tetejére