• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fuego - A csavargó akvárium kistestvére

Akkor most új hal is van, meg csap is?
Tényleg a csappal volt a gond?
Hal nincs csak csap :)
Ebbe az akiba max nanohalak kerülnek már.
Az előző csap eltört szóval teljes mértékben vele volt gond :D letörtek a kis fogacskák amik ráfeszítik a szűrőre.
 
Hal nincs csak csap :)
Ebbe az akiba max nanohalak kerülnek már.
Az előző csap eltört szóval teljes mértékben vele volt gond :D letörtek a kis fogacskák amik ráfeszítik a szűrőre.
Akkor az O-gyűrűt nyerd ki belőle és tedd el, mert azzal lesz a gond legközelebb!:love:
 
Mi került a szűrőbe, hogy beletört a foga? (Ezt nem bírtam kihagyni. :p)
Új cső :D a maradék 3 fogából egy feladta és ez volt a vég... Túl kemény voltam vele és túl húztam pedig tudtam, hogy nem mai gyerek. Na de a mostanival finomabban bánok majd. @star67 elrakom úgy ahogy van, bár nem tudom mennyire lesz még életképes az o gyűrű belőle. Nagyon öreg masina már ez.
 
Új cső :D a maradék 3 fogából egy feladta és ez volt a vég... Túl kemény voltam vele és túl húztam pedig tudtam, hogy nem mai gyerek. Na de a mostanival finomabban bánok majd. @star67 elrakom úgy ahogy van, bár nem tudom mennyire lesz még életképes az o gyűrű belőle. Nagyon öreg masina már ez.

Addig jó lesz, amíg szerzel a szakadt helyett másikat.
Néha az öregek jobban muzsikálnak és tovább bírják, mint az újak, de ezt egyesek egyből félremagyarázzák majd!:facepalm:
 
Sziasztok :)
Nagya boldogság, ma elhoztam a teli co2 palackot. Jövő héten jön a fizu, aztán ha még meglesz @Szmóki kollégának a mágnes és tűszelep akkor sínen is vagyunk :D
Új korszak kezdődik ami sejtésem szerint sok meglepetéssel fog még járni és rengeteg fejlődési lehetőséggel.
Hudeizgi :giggle:
 
Sziasztok :)
Nagya boldogság, ma elhoztam a teli co2 palackot. Jövő héten jön a fizu, aztán ha még meglesz @Szmóki kollégának a mágnes és tűszelep akkor sínen is vagyunk :D
Új korszak kezdődik ami sejtésem szerint sok meglepetéssel fog még járni és rengeteg fejlődési lehetőséggel.
Hudeizgi :giggle:
wow, akkor végre megismerkedhetsz az algatartás rejtelmeivel rendesen :D
 
Sziasztok :)
Nagya boldogság, ma elhoztam a teli co2 palackot. Jövő héten jön a fizu, aztán ha még meglesz @Szmóki kollégának a mágnes és tűszelep akkor sínen is vagyunk :D
Új korszak kezdődik ami sejtésem szerint sok meglepetéssel fog még járni és rengeteg fejlődési lehetőséggel.
Hudeizgi :giggle:

Jó látni, hogy sinen vagy[emoji846]
Aztán tényleg új korszak jön reméljük alga mentesen. [emoji2]
 
Sziasztok :)
Nagya boldogság, ma elhoztam a teli co2 palackot. Jövő héten jön a fizu, aztán ha még meglesz @Szmóki kollégának a mágnes és tűszelep akkor sínen is vagyunk :D
Új korszak kezdődik ami sejtésem szerint sok meglepetéssel fog még járni és rengeteg fejlődési lehetőséggel.
Hudeizgi :giggle:
Szerintem látványos fejlődést fogsz elérni, mintha eddig csak stagnaltak volna a növények. Nekem ez az érzésem volt CO2 előtt.
Persze a táp és a fény utána állítása is szükséges.

Nálam CO2 előtt is sok alga volt így nem volt sok veszteni valóm [emoji16]

Hajrá!
 
Back
Oldal tetejére